فعالیت تعداد زیادی از جوانان شهرستان در امر رسانه اتفاقی خوب و مثبت است/تا پیش از حضور در شهرستان اخبار شهرستان را از طریق "پایگاه خبری صبح محلات" پیگیری می‌کردم

10 بهمن 1395 کد خبر : 988615556 | بازدید : 1665

صبح محلات_فرماندار شهرستان محلات گفت: اعتماد سازی، صداقت، سرعت و کیفیت خبر ارکانی برای جذب مخاطبین به رسانه‌ها هستند.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، علی زینی وند فرماندار شهرستان محلات در بازدی از دفتر پایگاه خبری صبح محلات و در جمع خبرنگاران این پایگاه خبری گفت: با جستوجوی در فضای مجازی در خصوص شهرستان محلات، اولین نتیجه یافته‌ها پایگاه خبری صبح محلات است که این یک نقطه مثبت برای پایگاه خبری صبح محلات است.

 

وی ادامه داد: رسانه‌ای می‌تواند موفق باشد که مبادلات رسانه‌ای و ارتباط با مخاطبین را مورد توجه قرار دهد و اگر رسانه‌ای مورد توجه مخاطبین قرار نگیرد یک رسانه بی روح و مرده است و به مرگ نزدیک می‌شود.

 

زینی وند اولین رکن کاری در رسانه‌ها جلب اعتماد مردم عنوان و افزود: اعتماد مردم با صداقت و انصاف رسانه میسر خواهد شد و اگر رسانه‌ها در دنیای امروز که منابع خبری بسیار زیاد در دسترس مردم هستند اعتماد مردمی را از دست بدهد به زودی از مخاطبین آن کاسته خواهد شد و رسانه‌ای مورد توجه افکار عمومی نباشد به زودی از میان خواهد رفت.

 

فرماندار محلات دومین رکن در کار رسانه‌ای را سرعت در اطلاع رسانی عنوان و بیان کرد: در دنیای کنونی که شبکه‌های مجازی با سرعت در حال انتشار اخبار هستند، اگر رسانه بتواند با صداقت و سرعت عمل وارد شود می‌تواند مخاطب بیشتری را جذب کند.

 

وی در خصوص وابستگی رسانه‌ها به جریانات فکری گفت: در دنیا هر رسانه‌ای ببه یک جریان فکری و به یک جناح سیاسی اعتقاد و گرایش دارد و این گرایش فکری اصلا چیز بدی نیست، اما اگر رسانه به خاطر تفکرات و گرایش‌های خود روی صداقت و انصاف پا بگذارد و از مسیر اعتدال و میانه روی که از توصیه‌های اسلام و مورد توجه ذات بشریت است خارج شود، هرچه قدر قوی باشد بخشی از مخاطبین را از دست خواهد داد.

 

زینی وند سیاست زدگی رسانه غیر قابل قبول دانست و افزود: در دنیا شاهد رسانه‌هایی هستیم که تربون رسمی برخی جریانات هستند اما به واسطه نوع فعالیت خود و صداقت در رفتار مورد توجه عامه مردم با هر جریان فکر هستند.

 

فرماندار شهرستان محلات در خاتمه با اشاره به تعداد نسبتا زیاد نشریات و فعالان رسانه‌ای در سطح شهرستان محلات خاطر نشان کرد: در شهرستان محلات، فعالیت تعداد زیادی از جوانان در امر خبر و رسانه بسیار خوب، مهم و مثبت است و فعالان باید تلاش کنند با آموزش بیشتر و بهتر برای حرفه‌ای شدن تلاش کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
تگها: صبح محلات, ÷ایگاه خبری صبح محلات, فعالان رسانه ای, شهرستان محلات, فرماندار شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *