فرماندار محلات در جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان:

امكانات عمومي حوزه ورزش محلات ساماندهي مي شوند

6 بهمن 1395 کد خبر : 988615505 | بازدید : 294

فرماندار محلات گفت: ورزش یکی از بخش های مهم در سطح شهرستان است که با اختصاص اعتبارات قابل قبول ملی، به زودی اقدامات مناسبی برای رسیدگی به وضعیت امکانات عمومی حوزه ورزش انجام خواهد گرفت.

به گزارش صبح محلات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری,علی زینی وند صبح امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان که با حضور نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی و سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی برگزار شد، اظهار کرد: در آستانه شروع ایام الله دهه فجر قرار داریم که باشکوه برگزار شدن برنامه های این دهه پس از گذشت حدود چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی باعث ایجاد امید بیشتر در مردم می شود.

 

وی افزود: کشور ایران در حوزه های مختلف در حال طی مسیر پیشرفت و رشد است و چشم انداز کشور در این زمینه روشن است و ارائه صادقانه خدمات دولت در ایام الله دهه فجر مردم را به آینده امیدوار می کند و در این ایام فضای عمومی و رسانه ای برای انعکاس خدمات نظام آماده تر است که در این راستا باید برنامه های با نشاطی در چارچوب های نظام جمهوری اسلامی برگزار شود.

 

فرماندار محلات جوانان را از جمله محورهای مهم در برنامه های دهه فجر عنوان کرد و ادامه داد: استفاده از ظرفیت های جوانان یکی از اقدامات مهمی است که در ایام الله دهه فجر بر روی آن حساب خواهیم کرد و از این نیروهای جوان بهره خواهیم برد.

 

زینی وند خاطر نشان ساخت: ورزش در سطح شهرستان محلات به دلیل بدهی های فراوان برجای مانده از گذشته وضعیت رضایت بخشی ندارد و امروزه یکی از بیشترین شکایت های مردمی به حوزه ورزش در محلات اختصاص دارد که کاهش این مشکلات در شهرستان نیازمند مشارکت بیشتر اداره کل ورزش و جوانان استان است.

 

وی تصریح کرد: انتظار در سطح شهرستان بر آن است که تا پایان خرداد ماه سال آینده بخش قابل توجهی از مشکلات این حوزه با مدیریت مناسب حاکم بر اداره ورزش و جوانان شهرستان مرتفع شود که در این راستا بالاترین کمک به حوزه ورزش در شهرستان صورت گرفته است.

 

فرماندار محلات بیان کرد: فرسوده بودن امکانات عمومی حوزه ورزش شهرستان محلات از جمله چمن استادیوم تختی و استخر تعطیل این شهر از جمله موارد مهمی است که باید برای رفع مشکلات آنها تدابیری اندیشیده شود و در این بین مشارکت ورزش و جوانان با بخش خصوصی و واگذاری این اماکن به آنها یکی از راهکارهای اساسی است و همزمان فرآیند اجرایی شدن عملیات در چمن استادیوم تختی محلات نیز پیگیری خواهد شد.

 

زینی وند گفت: با پیگیری های نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی اعتبارات قابل قبولی به شهرستان اختصاص پیدا کرده که به زودی عملیات تکمیل سالن ورزشی روستای ورین در دستور کار قرار خواهد گرفت و سالن ورزشی روستای نخجیروان محلات نیز در ایام الله دهه فجر به بهره برداری می رسد که امیدواریم با تلاش های انجام شده در سطح شهرستان شاهد روند رو به رشد ورزش در محلات باشیم.

 

وی با اشاره به نیمه تمام ماندن سالن ورزشی هزار نفری شهر محلات بیان کرد: بلاتکلیفی وضعیت این سالن جلوه مناسبی برای شهرستان ندارد که باید در اسرع وقت با پیگیری های به عمل آمده، این سالن تعیین تکلیف شود و به وضعیت آن رسیدگی گردد.

 

فرماندار شهرستان محلات با تقدیر از خیرین این شهرستان اظهار کرد: خوشبختانه در شهرستان محلات خیرین در حوزه های مختلف اقدام به کمک می کنند و همواره در کنار دولت قرار دارند که این امر جای تقدیر و قدردانی دارد و به زودی با تشکیل نشستی تلاش خواهیم کرد تا کمک های خیرین را ساماندهی کنیم و با هدفمند کردن آنها از کمک های مردم در راستای توسعه و عمران بخش های مختلف شهرستان استفاده کنیم.   

 
تگها: صبح محلات, جوانان, ورزش, امکانات عمومی, ساماندهی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *