مراسم افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای دبستان امام صادق(ع) برگزار شد

5 بهمن 1395 کد خبر : 988615468 | بازدید : 10831

مراسم افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای با شعار «تحصیل، تهذیب، ورزش» همزمان با روز هوای پاک در مدرسه برگزار شد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آموزش وپرورش محلات، مریم محمدی مدیر دبستان امام صادق(ع) گفت: مراسم افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای با شعار «تحصیل، تهذیب، ورزش» همزمان با روز هوای پاک در مدرسه برگزار شد.

 

محمدی افزود برگزاری المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای راهی برای افزایش روحیه تعامل و همکاری در بین دانش آموزان و همچنین نمای کوچکی از برنامه‌های بازی‌های المپیک هستند که برای آنها مراسم افتتاحیه و اختتامیه در نظر گرفته شده است.

 

وی هدف از برگزاری این المپیادها را ایجاد مهارت‌های اجتماعی، حس مسئولیت‌پذیری، احترام به قانون، رهبری و روحیه تعامل و همکاری را در بین دانش آموزان عنوان کرد.

 

مدیر دبستان امام صادق(ع) تصریح کرد در این مراسم که هفت تیم شرکت کننده حضور داشتند پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید ربانی ضمن حمل پرچم جمهوری اسلامی، سرود ملی نواخته شد و مشعل بازی‌ها روشن و توسط دو دانش‌آموز حمل شد، در ادامه تیم‌ها در صفوف منظم به رژه پرداختند و پس از قرائت سوگندنامه توسط یکی از دانش‌آموزان سرود المپیاد ورزشی توسط دانش آموزان خوانده شد و ورزشکاران در رشته‌های کاراته، طناب زنی، ژیمناستیک و حلقه زنی به اجرای حرکات نمایشی پرداختند.

 

وی در پایان افزود تیم‌های ورزشی شرکت کننده در رشته‌های والیبال، بومی محلی، دوومیدانی، تنیس روی میز، حلقه زنی و طناب زنی تا پایان اردیبهشت در مدرسه به رقابت خواهند پرداخت و در مراسم اختتامیه از برترین‌ها تقدیر خواهد شد
تگها: صبح محلات, افتتاحیه, المپیاد ورزشی, دبستان امام صادق(ع), المپیاد ورزشی دانش آموزان

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
پر بحث ترین ها