مديركل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان مركزي: 37 يادمان شهداي گمنام در استان مركزي وجود دارد

3 بهمن 1395 کد خبر : 988615435 | بازدید : 1017

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: در این استان 37 یادمان شهدای گمنام با 123 شهید مدفون وجود دارد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از پایگاه خبری فرمانداری، مصطفی مشایخی صبح امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور گلزار شهدا با موضوع تعیین اعضای هیات امنا یادمان شهدای گمنام محلات با بیان این موضوع اظهار کرد: در این استان 37 یادمان شهدای گمنام با 123 شهید مدفون وجود دارد.

 

وی در ادامه تصریح کرد: رسیدگی به وضعیت یادمان های شهدای گمنام نیازمند تشکیل هیات امنا است که ریاست این هیات امنا در شهرستان ها با فرماندار آن شهرستان است تا امور مربوط به یادمان شهدای گمنام با جدیت پیگیری شود.

 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی افزود: در سطح استان 80 هزار سند از شهدا جمع آوری شده که اقدامی قابل توجه است و باید با تشکیل پایگاه های فرهنگی در یادمان های شهدای گمنام زمینه نشر ارزش های دفاع مقدس را فراهم ساخت که این پایگاه های فرهنگی زیر نظر هیات امنای شهدای گمنام انجام وظیفه خواهند کرد.

 

مشایخی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان طراحی نقشه پارک شهدای گمنام شهر محلات خاطر نشان ساخت: طراحی پارک شهدای گمنام محلات در سالهای قبل توسط حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان انجام شده که باید برای تعیین تکلیف این پارک تصمیم گیری شود.
تگها: صبح محلات, مدیرکل حفظ آثار, یادمان شهدا, ارزشهای دفاع مقدس, مشایخی, بنیاد حفظ آثار

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *