فرماندار محلات در دهگردشي از روستاي خورهه

خورهه نقطه اي طلايي براي سرمايه گذاري است/حضور چشمگير سرمايه گذاران در محلات

2 بهمن 1395 کد خبر : 988615402 | بازدید : 1011

فرماندار شهرستان محلات گفت: روستای خورهه نقطه ای طلایی برای سرمایه گذاری در سطح شهرستان محسوب می شود که باید از این ظرفیت به بهترین شکل استفاده کرد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری محلات، علی زینی وند در دهگردشی از روستای خورهه محلات که به همراه نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: حلقه اجرا، نظارت و قانونگذاری باید در کنار یکدیگر قرار گیرند که خوشبختانه این امر در محلات به نتیجه رسیده و تعامل خوبی با نماینده مردم در مجلس به منظور پیگیری رفع مشکلات ایجاد شده است.

 

وی در ادامه خاطر نشان ساخت: مجلس شورای اسلامی در برنامه ششم توسعه اقدامات خوبی انجام داده است و آینده کشور با جهت گیری های درست مجلس و دولت تدبیر و امید روشن است و چشم انداز روشنی برای سال آینده پیش بینی می شود.

 

فرماندار محلات با اشاره به ظرفیت های بالای شهرستان در حوزه های مختلف تصریح کرد: این امر باعث مراجعه تعداد زیادی سرمایه گذار به شهرستان برای سرمایه گذاری شده و حضور سرمایه گذاران در این شهرستان چشمگیر است که باید راه را برای سرمایه گذاری آنها باز کرد و از ایجاد مانع برای آنها خودداری کرد.

 

زینی وند با تقدیر از فعالیت های قابل قبول شورا و دهیاری خورهه خاطر نشان ساخت: این افراد به خوبی مشکلات روستا را دسته بندی کرده اند و با این اقدامات می توان گام به گام رو به جلو حرکت کرد و حضور مسئولان میان مردم تاثیر بسزایی در ایجاد امید بین مردم روستا دارد.

 

وی ادامه داد: روستای خورهه نقطه ای طلایی برای سرمایه گذاری در سطح شهرستان محلات محسوب می شود که فاصله زمانی ناچیز آن با دیگر شهرهای کشور زمینه مناسبی برای حضور گردشگران در خورهه را فراهم آورده است و باید با تلاش بیشتر شهرستان محلات را به منطقه پایلوت اقتصادی در کشور تبدیل کرد.

 

فرماندار شهرستان محلات گفت: سه منزل روستای خورهه توسط میراث فرهنگی ظرف روزهای آینده به صورت پایلوت برای تبدیل به اقامتگاه بوم گردی انتخاب خواهد شد و پس از اختصاص تسهیلات مورد نیاز به آنها، عملیات ساماندهی این منازل آغاز می شود.

 

زینی وند افزود: برگزاری جشنواره انار به منظور معرفی قابلیت های روستای خورهه در تولید با کیفیت این محصول و نقش آن در جذب گردشگر و انجام پیگیری های لازم برای بهره مندی روستا از اینترنت مناسب با توجه به دریافت دستور مثبت وزیر با پیگیری های نماینده، از دیگر اقداماتی است که باید در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد   
تگها: صبح محلات, فرماندار محلات, دهگردشی, روستای خورهه, محلات, نماینده محلات, مجلس

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *