فرماندار محلات

اجراي مناسب برنامه هاي دهه فجر نشانه اقتدار نظام خواهد بود

2 بهمن 1395 کد خبر : 988615401 | بازدید : 809

فرماندار شهرستان محلات اجرای دقیق و مناسب برنامه های ایام الله دهه فجر را نشانه اقتدار نظام جمهوری اسلامی دانست.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری محلات، علی زینی وند در جلسه ستاد گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار کرد: برنامه های پیش بینی شده برای این دهه باید به صورت کاملا جدی، دقیق و منظم برگزار شود تا اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران از این طریق به دنیا نشان داده شود.

 

وی در ادامه با اشاره به اهمیت رعایت کیفیت در اجرای برنامه ها تصریح کرد: رعایت کیفیت و شکوه مراسمات پیش بینی شده در ایام الله دهه فجر باعث ایجاد امید میان مردم می شود و به همین دلیل تمامی نهادها باید چارچوب های ترسیم شده را به دقت عملیاتی کنند.

 

فرماندار شهرستان محلات با بیان برنامه ریزی دقیق برای پروژه های این ایام خاطر نشان ساخت: طرح های کلنگ زنی شده در دهه فجر باید دارای بودجه مشخص باشند تا امکان شروع عملیات آنها فراهم باشد و پروژه های افتتاح شده نیز پس از برگزاری مراسم افتتاحیه می بایست فعالیت جدی را آغاز کنند.

 

زینی وند گفت: در ایام الله دهه فجر باید نمادی از همدلی، وحدت و اقتدار نظام را به نمایش بگذاریم تا از این طریق حس امید میان مردم پررنگ تر شود و یکی از اهداف اصلی در این ایام تقویت فضای برادری و آرامش در سطح شهرستان خواهد بود.
تگها: صبح محلات, دهه فجر, فرماندار محلات, ستاد دهفه فجر شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *