همزمان با دهه فجر

نمایشگاه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی در محلات برگزار می‌شود

26 دی 1395 کد خبر : 988615370 | بازدید : 1169

صبح محلات_فرماندار شهرستان محلات در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی شهرستان محلات، ضمن موافقت با برگزاری نمایشگاه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی شهرستان محلات از مجریان خواست، تمامی غرفه‌ها به فعالان اقتصادی شهرستان مرتبط با حوزه اقتصاد مقاومتی اختصاص یابد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، عباس سروش رئیس انجمن صنفی کشاورزان شهرستان محلات در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی شهرستان محلات که به ریاست فرماندار محلات برگزار شد گفت: پس از ابلاغ سیاسیت‌های کلی اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری، به منظور کمک به اشتغال و تولید بومی و حتی مشاغل خانگی با همکاری بسیج سازندگی و بانک مهر اقتصاد تسهیلاتی به متقاضیان پرداخت شده که حاصل آن راه اندازی مشاغل کوچک با بازدهی مناسب است.

 

وی ادامه داد: تولیدکنندگان بخش‌های مختلف در این مشاغل نیازمند حمایت‌هایی برای معرفی و فروش محصولات خود هستند که راه اندازی این نمایشگاه می‌تواند نقش بسزایی در معرفی دستاوردهای اقتصاد مقاومتی در اشتغال و رونق اقتصادی داشته باشد.

 

رئیس انجمن صنفی کشاورزان شهرستان محلات همچنین خواستار صدور مجوز عرضه مستقیم کالاهای تولیدی در این نمایشگاه شد.

 

علی زینتی وند فرماندار شهرستان محلات، ضمن موافقت با برگزاری نمایشگاه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی شهرستان محلات از مجریان خواست، تمامی غرفه‌ها به فعالان اقتصادی شهرستان مرتبط با حوزه اقتصاد مقاومتی اختصاص یابد تا فعالان این بخش بتوانند ضمن معرفی کار و فعالیت خود مشوقی برای ادامه چنین فعالیت‌هایی باشند.

 

فرماندار محلات همچنین عرضه مستقیم کالا در این نمایشگاه را منوط به دریافت مجوزهای لازم و تنها عرضه محصولات تولیدی همین کارگاه‌ها دانست و بیان کرد: هدف از عرضه محصولات باید تنها معرفی تولیدکنندگان و محصولات آنها باشد و غرفه داران تنها مجاز هستند محصولات تولیدی خود را در این نمایشگاه عرضه کنند.

 

لازم به ذکر است، رئیس اتاق اصناف شهرستان محلات نیز صدور مجوز عرضه مستقیم کالا در این نمایشگاه را تنها به اجرای دقیق مصوبات جلسه منوط و اظهار کرد: با وجود رکود موجود در بازار و عدم کسب و کار مناسب در شهرستان، عرضه مستقیم کالا صرفا باید به عرضه محصولات تولیدی غرفه داران شهرستانی محدود شد تا شاهد آسیب بیشتر کسبه شهرستان نباشیم.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, اقتصاد مقاومتی, نمایشگاه, عرضه مستقیم کالا, دستاوردهای اقتصاد مقاومتی, محلات, دهه فجر

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *