فرماندار محلات در جلسه ستاد گراميداشت دهه فجر:

ايام الله دهه فجر فرصتي براي ارائه خدمات دولت به مردم است

22 دی 1395 کد خبر : 988615348 | بازدید : 1459

فرماندار شهرستان محلات گفت: ایام الله دهه فجر فرصتی مناسب برای ارائه خدمات دولت به شهروندان است و باید از این ظرفیت استفاده بهینه کرد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان محلات، علی زینی وند در جلسه ستاد گرامیداشت ایام الله دهه فجر با تسلیت به مناسبت درگذشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: این شخصیت برجسته نظام همواره به عنوان یار معتمد امام(ره) شناخته می شد و تا آخرین لحظه از عمر خود نیز در کنار رهبری و در خط ولایت قرار داشت.

 

ايام الله دهه فجر فرصتي براي ارائه خدمات دولت به مردم است

 

وی در ادامه تصریح کرد: مرحوم آیت الله رفسنجانی از شخصیت های برجسته تاریخ جمهوری اسلامی ایران بود که پیش از انقلاب برای پیروزی انقلاب و پس از انقلاب برای تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش های فراوانی کردند و در این راه منشا ارائه خدمات فراوانی به مردم بودند که باید برای حفظ دستاوردهای ایشان تلاش کرد.

 

فرماندار شهرستان محلات در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان قرارگیری در آستانه شروع ایام الله دهه فجر خاطر نشان ساخت: ایام الله دهه فجر فرصتی مناسب برای ارائه خدمات دولت به شهروندان است و باید از این ظرفیت استفاده بهینه کرد و یکی از اقدامات مهم در این ایام برگزاری مردمی مراسمات می باشد.

 

زینی وند گفت: شهرستان محلات به عنوان یکی از شهرهای مهم کشور نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی ایران ایفا کرده است و در این راه شهدای فراوانی را تقدیم انقلاب کرده و به واسطه ویژگی های ممتاز خود باید برنامه های باکیفیتی را در این ایام اجرایی کند.

 

وی بیان کرد: اطلاع رسانی دقیق و صادقانه پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر امسال از اهمیت فراوانی برخوردار است که توجه به این امر باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
تگها: صبح محلات, دهه فجر, اطلاع رسانی خدمات دولت, فرماندار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *