بازنشری

سلیمی: هاشمی رفسنجانی از استوانه های نظام اسلامی بود

20 دی 1395 کد خبر : 988615325 | بازدید : 855

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی از استوانه های نظام اسلامی بود.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از خبرگزاری ایسنا، حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، ضمن تسلیت درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: این یار دیرین انقلاب و رهبری یک عمر مجاهدت کرد تا انقلاب اسلامی به رهبری امام عزیز شکل بگیرد و برای پیروزی انقلاب رنج زندان کشید و شکنجه ها دید.

 

وی تلاش بی وقفه آیت الله هاشمی رفسنجانی را در به ثمر رسیدن انقلاب و استمرار آن ستود و اظهار کرد: آن مرحوم عمر خویش را برای ترویج انقلاب و برای پیروزی اسلام صرف کرد.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در خانه ملت تصریح کرد: وی پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز در مسندهای کلیدی گوناگونی نظیر مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری، رئیس مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام به کشور خدمت کرد.

 

وی بیان کرد: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی مورد اعتماد امام بودند و بعد از امام نیز، مقام معظم رهبری به ایشان اعتماد داشت و مراودات وی با رهبری پیوسته باقی بود.

 

وی تاکید کرد: آن مرحوم عاشق امام و رهبری بود و برای خدمت به نظام اسلامی همواره در تبعیت از ولی فقیه از هیچ تلاشی فروگذار نکرد.

 

سلیمی با تاکید بر اینکه خدمات وی به انقلاب و کشور در نزد دوست و دشمن قابل انکار نیست، گفت: آن مرحوم به عنوان یک استراتژیست در کشور مطرح بود و به عنوان یک چهره شناخته شده بین المللی در میان ملل مختلف جایگاه خاصی داشت.

 

وی تصریح کرد: امیدواریم خدای تعالی اجر مضاعف به آن مرحوم عنایت فرماید و خدمات ایشان به انقلاب و اسلام ذخیره و باقیات صالحاتی برای وی بوده و همنشین انبیا و اولیای الهی شود.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, فوت آیت الله هاشمی, نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی, اکبر هاشمی رفسنجانی, ارتحال

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات