عضو هیئت نظارت بر انتخابات استان؛

فعالیت‌های زودهنگام انتخاباتی رصد می‌شود/قطعا و در زمان مقرر با خاطیان برخورد خواهیم کرد

18 دی 1395 کد خبر : 988615304 | بازدید : 1259

صبح محلات_عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان گفت: تبلیغات پیش از موعد ممنوع است و قطعا با تبلیغات زود هنگام بدون هیچ اغماضی برخورد خواهد شد ولی در حال حاضر سکوت میکنیم و در زمان مقرر برخورد خواهیم کرد.

  

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان محلات در جمع مدیران گفت: ادارات و مجریان انتخابات باید در زمینه برگزاری انتخابات بی طرف باشند و خروج از بی طرفی خیانت است، از مسئولین عالی رتبه گرفته تا کوچکترین مسئول دولتی باید بی طرف باشند.

 

 

وی ادامه داد: هر مسئولی میخواهد از شخص خاصی حمایت کند باید از مسئولیت خود استعفا دهد و مادامی که مسئل هستم نباید در انتخابات ورود پیدا کنیم و متاسفانه در انتخابات مجلس گذشته برخی از مسئولین بی طرف نبودند و این ظلم به نظام و مردم است.

 

این عضو هیئت نظارت استان با اشاره به ممنوعیت استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات در انتخابات گفت: استفاده از بیت المال برای تبلیغات اشخاص ممنوع است چرا که بیت المال مربوط به تمامی مردم است و استفاده از امکانات دولتی به نفع اشخاص و یا جریانات بی احترامی به مردم و حق عامه مردم و جامعه است.

 

سلیمی همچنین در خصوص تبلیغات پیش از موعد برخی افراد بیان کرد: تبلیغات پیش از موعد ممنوع است و قطعا با تبلیغات زود هنگام بدون هیچ اغماضی برخورد خواهد شد و با افرادی که به بهانه‌های مختلف تبلیغات می‌کنند قطعا برخورد خواهیم کرد.

 

وی همچنین تصریح کرد: فعالیت‌های افراد در حال رصد است ولی در حال حاضر سکوت میکنیم ولی در زمان مقرر برخورد خواهیم کرد چرا که انتخابات باید در یک فضای رقابتی برگزار شود و اگر قرار باشد شخصی شش ماه یا یک سال قبل از انتخابات وارد بحث تبلیغات شود فضای رقابتی بهم خواهد خورد.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی هدف اصلی در انتخابات پیش رو را حضور پر رنگ مردم در دانست و اظهار کرد: تلاش برای افزایش مشارکت مردمی در انتخابات از تاکیدات مقام معظم رهبری است و برای ما هیچ تفاوتی ندارد چه کسی انتخاب می‌شود و تنها باید تلاش کنیم مشارکت و حضور مردم بیشتر شود.

 

عضو هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر استان در خاتمه خاطر نشان کرد: در بحث نظارت باید قانون اجرا شود و هیچ گونه اعمال نظر شخصی را نخواهیم پذیرفت چرا که اعمال نظرات اشخاص، خارج از قانون به نوعی بی احترامی به قانون است.

 

 لازم به ذکر است چندی پیش یکی از نشریات شهرستانی از آغاز فعالیت‌های زودهنگام انتخاباتی یک جناح خاص با حضور یک مقام دولتی در شهرستان محلات خبر داده بود.

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, عضو هیئت نظارت بر انتخابات, تبلیغات زودهنگام انتخاباتی, برخورد قانونی, رصد فعالیت ها, استان مرکزی, سلیمی, نماینده محلات ودلیجان در مجلس شورای اسلامی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *