هیچ کس نباید حاشیه امن داشته باشد/در اجرای قانون بین افراد عادی و مسئولین هیچ تفاوتی نباید باشد

16 دی 1395 کد خبر : 988615291 | بازدید : 1873

صبح محلات_نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: این که روزی شخصی معاون رئیس جمهور در دولت قبل بوده و یا شخصی امروز منصوب به رئیس جمهور است حاشیه امن داشه باشد پذیرفته شده نیست و مسئله اتهامات وارده به حسین فریدون باید به صورت جدی در یک فضای منصفانه به دور از مسائل سیاسی مورد بررسی قرار گیرد.

 

 

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری صبح محلات در خصوص ارسال نامه 46 نفر از نمایندگان مجلس به رئیس جمهور در خصوص معرفی حسین فریدون به دستگاه قضایی گفت: ما معتقدیم، هیچ حاشیه‌ی امنی برای هیچ کس نباید باشد.

 

وی ادامه داد: هر کسی متهم است باید به دستگاه قضا پاسخگو باشد و در صورت احراز تخلف به تخلفات آن رسیدگی شود.

 

سلیمی با اشاره به دستور امام راحل برای رسیدگی به شکایت شخصی یک نفر از شخص ایشان  در زمان رهبری گفت: این که روزی شخصی معاون رئیس جمهور در دولت قبل بوده و یا امروز منصوب به رئیس جمهور است حاشیه امن داشه باشد پذیرفته شده نیست و بین افراد دارای مسئولیت و افراد عادی هیچ تفاوتی نباید باشد چرا که سیره و روش امام باید الگوی ما باشد.

 

این نماینده مجلس همچنین افزود: باید به دستگاه قضایی اجازه دهیم به موضوع ورود پیدا کند و اگر تخلف خاصی نبود که باعث سربلندی نظام است و اگر تخلفی رخ داده نیز با آن برخورد شود و نباید همچون سابق و در موضوع بررسی اتهامات یکی از آقازاده‌ها اجازه دهیم برخی افراد و جریانات به قوه قضائیه فشار بیاورند.

 

وی تصریح کرد: مسئله اتهامات وارده به حسین فریدون باید به صورت جدی در یک فضای منصفانه به دور از فضاهای سیاسی بررسی شود، چرا که موضوع سیاسی نیست و مردم باید احساس کنند همه در مقابل قانون برابر هستند. 

 

نماینده مردم محلات ودلیجان در مجلس شورای اسلامی در خاتمه خاطر نشان کرد: پاسداشت قانون دارای اهمیت بسیار زیادی است و به همین دلیل از رئیس جمهور انتظار داریم در بررسی اتهامات فساد دستار ارشد خود همکاری داشته باشد تا با بررسی دقیق به شایعات پایان داده شود.

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, حسین فریدون, فساد اقتصادی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *