دبیر کمیسیون آموزش در گفت‌و‌گو با دانا خبر داد:

فشار ها و توصیه ها برای توقف تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان/ پای "ماشین سازی اراک" هم به تحقیق و تفحص باز شد/ رقم تخلف تاکنون به بیش از 12 هزار میلیارد رسیده؛ این رقم بالاتر هم می رود

13 دی 1395 کد خبر : 988615271 | بازدید : 1332

دبیر کمیسیون آموزش با بیان اینکه اعضای هیأت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان مصمم هستند حقوق معلمان به آنها بازگردانده شود تصریح کرد: این فشارها و توصیه هایی که تا کنون شده است نتوانسته روی نتیجه تحقیقات تأثیری بگذارد.

 

به گزارش صبح محلات، حجت الاسلام علیرضا سلیمی دبیر کمیسیون آموزش مجلس در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص آخرین وضعیت تحقق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: گزارش هایی به دست ما رسیده است که عده ای به دنبال این هستند که تحقیق و تفحص از صندوق عقیم بماند و کامل نشود.

 

وی با بیان اینکه اعضای هیأت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان مصمم هستند حقوق معلمان به آنها بازگردانده شود تصریح کرد: این فشارها و توصیه هایی که تا کنون شده است نتوانسته روی نتیجه تحقیقات تأثیری بگذارد.

 

دبیر کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: ماشین سازی اراک هم یکی از بخش های زیر مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان است که با توجه به اهمیت بالایی که این شرکت دارد تحقیق و تفحص از این بخش هم توسط هیأت در حال انجام است.

 

سلیمی در ادامه گفت: در صورتی که تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان کامل شود همه جزئیات این تخلفات منتشر می شود اما همانگونه که قبلا هم اعلام کرده ام رقم تخلفات در صندوق ذخیره فرهنگیان تا کنون به بیش از 12 هزار میلیارد رسیده است که با تکمیل تحقیقات این رقم بالاتر هم می رود.

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان, 12 هزار میلیارد, ماشین سازی اراک, افزایش میزان تخلفات, فشارها و توسیه ها, توقف تحقیق و تفحص, مجلس شورای اسلامی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *