فتنه 88 یکی از کاری‌ترین ترفتنهای دشمن برای نابودی انقلاب بود/فتنه‌گران در صورت شکست یا پیروزی در انتخابات در خیابان‌ها آشوب می‌کردند/صبر در مقابل اقدامات فتنه گران باعث شد حقیقت برای مردم آشکار شود

11 دی 1395 کد خبر : 988615254 | بازدید : 945

صبح محلات_جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: انقلاب اسلامی ایران هم از لحاظ شکل و هم از لحاظ محتوی با دیگر انقلاب‌های جهان متفاوت است و از همین رو دشمنان در سدد نابودی آن هستند و فتنه 88 یکی از کاری‌ترین ترفند‌های دشمنان بود.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، سرهنگ پاسدار محسن گلشن‌زاده، جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در جمع نمازگزاران مسجد امیرالمومنین شهرک امام خمینی(ره) شهر محلات و در مراسم گرامی داشت حاسه 9 دی گفت: سواد و تحصیلات ملاکی برای بصیرت نیست و خیلی‌ها با مدرک تحصیلی دکتری و سابقه جبهه و جانبازی در طول تاریخ به علت بی بصیرتی در بزنگاه‌های تاریخی نتوانستند راه را پیدا کنند.

 

 

وی ادامه داد: شمر از جانبازان جنگ صفین بود اما به علت بی بصیرتی در کربلا سر فرزند پیامبر را از تن جدا کرد.

 

گلشن‌زاده با اشاره به فرمایشات امام خمینی(ره) در خصوص انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی از سایر انقلاب‌ها جداست هم از لحاظ شکل و هم از لحاظ محتوی و از همین رو تمام دنیا تلاش می‌کند این انقلاب و نظام برآمده از آن را از میان بردارد.

 

جانشین فرمانده سپاه روح الله کاری‌ترین ترفند و توطئه دشمنان در سال‌های پس از انقلاب را فتنه 88 دانست و بیان کرد: دشمنان در فتنه 88، برنامه‌هایی از قبل طراحی شده را به پیش می‌بردند که یکی از مهمترین آنها برنامه ریزی برای آشوب در کشور پس از انتخابات بدون در نظر گرفتن نتیجه انتخابات بود.

 

وی افزود: فتنه‌گران در صورت شکست یا پیروزی در انتخابات به خیابان‌ها می‌ریختند، در حالت پیروزی برای درخواست کاهش اختیارات رهبری در صورت شکست نیز با ادعای تقلب کشور را به آشوب می‌کشیدند.

 

گلشن زاده، عبور از قانون و عبور از رهبری را دیگر برنامه طراحی شده از سوی فتنه گران معرفی و بیان کرد: امام(ره) این انقلاب را امانتی در دست ما معفرفی کرد که باید به دست صاحب بر حقش برسد، ولی عده‌ای که خود را میراث دار امام راحل و یاران او معرفی می‌کردند به این انقلاب آسیب زدند.

 

جانشین فرمانده سپاه روح الله گفت: فتنه‌گران به هر کسی با ضواهر مسلمانی در خیابان‌ها بود بی احترامی می‌کردند، سنت‌های حسنه اسلامی را می‌راندند به مساجد و ژایگاه‌هایی که در آن آموزش قرآن و احکام اسلامی داده می‌شود حمله کردند و سران نیز از این اقدامات برائت نکردند.

 

وی با اشاره به موضع گیری برخی در مقابل کلمه فتنه و درخواست آنها برای آزادی سران فتنه گفت: اگر اقدامات، هشت ماهه که کشور را به آشوب کشیده فتنه نبود، پس چه نام داشت، برخی دستگیر شدگان در اعترافات خود عنوان کرده‌اند به دنبال بدست آوردن قدرت و در ادامه آن کنار گذاشتن افراد مومن و در نهایت کنار گذاشتن رهبری بودند و تعداد بسیار زیادی از آنها اعتراف کرده‌اند اصلا به رهبری و ولایت فقیه هیچ اعتقادی ندارند.

 

گلشن زاده با اشاره به بی احترامی برخی فتنه گران به عکس امام خمینی(ره) در فتنه 88 گفت: کسانی که خود را یار امام(ره) و میراث دار انقلاب معرفی می‌کردند نه تنها در مقابل این اقدامات موضع گیری نکردند بلکه با هدف تغییر در رفتار انقلاب اسلامی از برخی سران کشور‌های مرتجع حاشیه خلیج فارس درخواست پول و کمک مالی نیز کردند.

 

جانشین فرمانده سپاه استان در خاتمه با استفاده از بیانات معصومین صبر را در سه دسته صبر در عبادت، صبر در مقابل سختی‌ها و صبر در مقابل گناه معرفی و خاطر نشان کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب، اگر صبر نبود، فتنه 88 به شکل امروزی برای مردم شناخته شده و آشکار نمی‌شد.

 

 

انتهای پیام/ی

 




تگها: صبح محلات, فتنه 88, حماسه 9 دی, صبر, سرهنگ گلشن زاده, روز بصیرت

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *