نفوذی‌ها ادامه دهندگان فتنه 88/سران فتنه در قالب نفوذ به دنبال ضربه زدن به نظام هستند

9 دی 1395 کد خبر : 988615244 | بازدید : 1354

صبح محلات_معاون مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در فتنه 88 سران فتنه ضربه نخوردند و باقی ماندند و امروز در قالب نفوذ تلاش دارند نظام اسلامی را از میان ببرند.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، سردار علی‌اکبر علیزاده، معاون مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه در اجتماع 9 دی مردم شهر نیم‌ور با اشاره به آیه 217 سوره بقره گفت: خطر فتنه از قتل بالاتر است و فتنه گران دست از دشمنی بر نخواهند داشت مگر آنکه دین شما را از شما بگیرند. 

 

 

وی ادامه داد: نام و نشان ما را پاسدار انقلاب اسلامی گذاشته‌اند و بر ما حرام است که به نفع یک جناح سیاسی خاص وارد عمل شویم و وظیفه ما پاسداری از انقلاب است و سخنان من برگرفته از بیانات امام(ره) و مقام معظم رهبری است.

 

علیزاده با اشاره به تاکیدات هفت ساله مقام معظم رهبری در خصوص فتنه گفت: تنها حادثه‌ای که در طول 27 سال رهبری مقام معظم رهبری، مدت هفت سال است که مقام معظم رهبری به آن پرداخته است، مسئله فتنه 88 است، چرا که تنها موضوعی که می‌تواند انقلاب اسلامی را در اوج خودش شکست دهد فتنه است همان طور که وقتی پیامبر اسلام در اوج قدرت و عظمت بود فتنه گران توانستند در سقیفه این قدرت را نابود کنند و انقلاب ما را هم اگر قرار باشد چیزی از بین ببرد حتما فتنه است و آمریکا حقیقتا نمی‌تواند هیچ غلطی بکند و این یک شعار نیست.

 

معاون مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه در ادامه با اشاره به برخی خصوصیات فتنه در حکومت اسلامی گفت: فتنه در درون نظام رخ خواهد داد و سران فتنه از بزرگان و نشان داران اسلام و یا نظام هستند و دائما با رهبر در رفت و آمد هستند همانند فتنه جمل که طلحه و زبیر و عایشه همسر پیامبر از سران و نشان داران اسلام بودند و این سران به دلایل مختلف همانند حسادت، زر و زیور دنیا در طول زمان تغییر کردند و دیگر آن شخصیت اولیه نیستند و ماهیتشان تغییر کرده ولی ظاهرشان حفظ شده است.

 

وی زبیر را یکی از سرداران زمان پیامبر معرفی و بیان کرد: سردار زبیرها، آیت الله زبیرها در زمان عثمان به غارت گران بیت المال و مفرحین بی درد تبدلی شدند ولی همچنان مردم آنها را سردار زبیر می‌شناختند و آنها نیز با استفاده از همین ظاهر به سمت اهداف خود حرکت می‌کردند.

 

علیزاده، راه کار اصلی ورود فتنه‌گران به عرصه را استفاده نا حق از شعار حق معرفی و بیان کرد: سران فتنه با شعار حق وارد عمل می‌شوند و ابدا دم از نابودی انقلاب نمی‌زنند تا بتوانند مردم را به دور خود جمع کنند، شعار حق است ولی استفاده از آن نادرست است و آقای نخست وزیر امام(ره) با شعار حفظ خط امام(ره) وارد عرصه شد و راه و روش نابودی خط امام راحل را در پیش گرفت.

 

وی هدف اصلی تمامی فتنه گران را بر اندازی نظام اسلامی از صدر تا کنون معرفی و اظهار کرد: مقام معظم رهبری در هفت سالی که از فتنه 88 سخن می‌گوید به سه نکته اصلی اشاره دارد که یکی از آنها معرفی فتنه به عنوان یک جریان 20 ساله است، جریانی که در طول سالیان دراز شکل گرفته و امروز به شکل یک فتنه همه گیر رخ نمایی می‌کند.

 

معاون مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه دومین نکته را تشابه فتنه 88 با جنگ احزاب دانست و گفت: تمامی کفر، شرک و نفاق برای نابودی نظام اسلامی با یکدیگر متهد شدند و به همین دلیل آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی به صورت علنی وارد عرصه شدند و تمام افراد زاویه دار با نظام اسلامی از سلطنت طلب‌ها تا منافقان داخلی و خارجی تلاش کردند جمهوری اسلامی را نابود کنند.

 

علیزاده، برش جامعه شناسی فتنه 88 را دارای سه لایه معرفی و بیان کرد: در اولین لایه تئوریسین‌ها و نظریه پردازانی قرار دارند که به صورت کاملا مخفیانه نقش برنامه ریزی و حمایتی را بر عهده دارند، لایه دوم فرماندهان عملیاتی و میدانی که به صورت نمایان و آشکار تلاش و فعالیت می‌کنند و در لایه سوم پیاده نظام‌هایی قرار دارند که با ورود به خیابان در راستای ایجاد خسارت تلاش می‌کنند.

 

وی ادامه داد: تئوریسین‌ها آنچنان مخفی هستند که هیچ کس آنها را نمی‌شناسد و در زیارت عاشورا نیز به صورت غیر مستقیم و با الفاظی همانند "اَوَّلَ ظالِمٍ بِاللَّعْنِ مِنّى وَ ابْدَاءْ بِهِ اَوَّلاً ثُمَّ الثّانِىَ وَالثّالِثَ وَ الرّابِعَ" به آنها اشاره شده است.

 

معاون مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه همچنین افزود: در فتنه 88 پیاده نظام با روشنگری مقام معظم رهبری و حضور پر شور مردم در صحنه بخصوص حماسه 9 دی نابود و در ادامه نیز با دستگیری فرماندهان میدانی, کار به اتمام رسید اما از آنجایی که امکان مقابله با بنیان گذاران اصلی نبود فتنه همچنان ادامه دارد و به همین دلیل مقام معظم رهبری همچنان در خصوص خطر فتنه امروز یعنی نفوذ هشدار می‌دهد.

 

علیزاده با اشاره به جناحی نبودن فتنه 88 و تلاش دشمنان برای از میان بردن نظام اسلامی بیان کرد: برای جلوگیری از نفوذ باید تلاش کنیم بصیرت داشته باشیم و امروز فتنه گران در تلاش هستند با نفوذ در ابعاد مختلف اقتصادی، فرهنگی و سیاسی به نظام لطمه بزنند و بهترین راه مقابله با نفوذی‌ها در درجه اول شناسایی آنها و سپس روشنگری در هر مکان و زمان است و مومنین باید افراد نفوذی را زودتر از دیگران بشناسند و به مردم معرفی کنند.

 

وی بزک کنندگان شیطان بزرگ، آمریکا و معرفی کنندگان آن به عنوان یک همراه برای ملت ایران را عوامل نفوذی دشمن معرفی و بیان کرد: مقام معظم رهبری در سال‌های اخیر بالاترین و بیشترین تاکید خود را در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی، مقابله با تحریم ها و استفاده از جوانان مومن و انقلابی داشتند و کسانی که به این تاکیدات مقام معظم رهبری بی توجهی می‌کنند عوامل نفوذی دشمن هستند.

 

معاون مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه در خاتمه خاطر نشان کرد: اگر کسانی به جوانان مومن و انقلابی فضا برای فعالیت نمی‌دهند و آنها را به عنوان افراطی، تند رو و بی نظم معرفی می‌کنند و در کنار این تهمت‌ها تا می‌توانند زمینه بی بند و باری آنان را فراهم می‌کنند و کسانی که همچنان از فتنه و فتنه گران دفاع می‌کنند و حاضر نیستند در مقابل فتنه موضع بگیرند، عوامل نفوذی هستند و نفوذی ها در مقابل آمریکا دچار یک خود باخته هستند و قدرت حکومت اسلامی را قبول ندارد و این‌ها همه ادامه همان فتنه گران سال 88 هستند.

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, فتنه 88, مقام معظم رهبری, تلاش دشمن برای نابودی نظام, سران فتنه, سردار علیزاده, حماسه 9 دی, نفوذی ها, نفوذ دشمن, اقتصاد مقاومتی, بزک کنندگان آمریکا

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *