نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی

سکوت دولت در برابر نقض برجام پذیرفتنی نیست

13 آذر 1395 کد خبر : 988615093 | بازدید : 2927

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دوباره تمدید تحریم‌ها از سوی آمریکایی‌ها گفت: سکوت دولت در برابر نقض برجام پذیرفتنی نیست.

 

به گزارش صبح محلات؛ حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان درخصوص تمدید تحریم‌ها از سوی آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: بر اساس توافق هسته ای، کشورهای غربی و آمریکایی متعهد شدند که تمام تحریم ها مرتبط با مسئله هسته ای ایران لغو شده و بار دیگر این تحریم ها تمدید نشود .

 

سلیمی اظهار کرد: تمدید تحریم‌ها از سوی آمریکایی‌ ها نقض قطعی برجام است و باید این موضوع از سوی مسئولین جدی گرفته شود.

 

وی ادامه داد: به دلیل عجله ای که مسئولین دولتی برای به سرانجام رسیدن برجام داشتند باعث شد رخنه‌هایی در برجام ایجاد شود و امروز طرف مقابل از این رخنه های ایجاد شده به نفع خود استفاده می کند.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مسئولین دولتی به منظور برطرف کردن تحریم با طرف مقابل به مذاکره نشستند در حالی که مجدد شاهد تمدید تحریم ها هستیم و سکوت دولت در برابر نقض برجام پذیرفتنی نیست.

 

سلیمی با بیان اینکه انتظار می رود دولت در برابر نقض برجام اقدام متقابل انجام دهد، خاطرنشان کرد: دستگاه دیپلماسی باید هر چه سریع تر مسئله بدعهدی آمریکایی ها در اجرای برجام را به کمیته مشترک ارائه و موضوع را به جد پیگیری کند.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, نقض برجام, مجلس, تمدید تحریم ها

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *