نفوذ یکی از تهدیدات بزرگ دشمن است/دشمنان برای نفی اسلام و حکومت اسلامی تلاش میکنند/جهاد اکبر یعنی معرفی نفوذ و عوامل آن به مردم

7 آذر 1395 کد خبر : 988615067 | بازدید : 26485

صبح محلات_معاون مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رهبر چشم بینا و هدایت گر جامعه و امت اسلامی است و دشمن برای نابودی اسلام و حکومت اسلامی در پی از میان برداشت رهبر است. 

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، سردار علی اکبر علیزاده معاون مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه در یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگیان شهرستان محلات، مومنین را افضل بر مسلمان معرفی و گفت: طبق آیات شریف قرآن ایمان واقعی به خداوند از مسلمانی افضل تر است و شهدا گل سر سبد مومنین هستند.

 

وی ادامه داد: شهدا به واسطه ایمانشان آنچنان جایگاهی را پیدا کردند که خداوند خود آنها را برای شهادت انتخاب کرد.

 

علیزاده با اشاره به جایگاه والای شهدا در بهشت، خطاب به دانش آموزان گفت: با شهدا رفاقت کنید تا شهدا دست شما را بگیرند چرا که شهدا مالکان بهشت و از روزی خورندگان در نزد خداوند هستند.

 

این فرمانده سال‌های دفاع مقدس قبور مطهر شهدا را زیارتگاه‌هایی ماندگار تا روز قیامت معرفی و افزود: امام حسین(ع) خون خود را در راه دین خدا داد و شهدا نیز با شعار حفظ رهبر برای حفظ اسلام خون خود را در راه حفظ دین خدا نثار کردند.

 

وی با اشاره به بررسی بیش از 70 هزار وصیت نامه‌‌ی شهدا توسط بنیاد شهید گفت: شهدا در وصیت نامه‌های خود به صورت میانگین حداقل دو بار در خصوص پیروی از امام سفارش کرده‌اند.

 

علیزاده امام و رهبر را دیده‌بان امت و جامعه اسلامی معرفی و بیان کرد: اگر دشمن تنها یک گلوله برای شلیک کردن داشته باشد رهبر را نشانه خواهد گرفت چرا که می‌داند رهبر چشم بینا و هدایت گر جامعه است و تا زمانی که رهبری وجود دارد، تلاش‌هایش برای نابودی اسلام و حکومت اسلامی بی ثمر است.

 

معاون مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه همچنین با اشاره به برخی فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص برنامه‌های دشمنان گفت: امروز نفوذ یکی از تهدیدات بزرگ دشمن است، نفوذ اقتصادی و امنیتی چیز کمی نیست، اما نفوذ فرهنگی و سیاسی بسیار خطرناکتر است. 

 

وی نفوذی‌ها را عوامل استکبار برای باز کردن راه دشمنان معرفی و افزود: نفوذی‌ها برای پیشبرد کار و هدف خود که نفی حکومت دینی و اسلامی است خود را به اشکال مختلف در می‌آورند و به کمتر از نابودی حکومت دینی نیز راضی نیستند.

 

علیزاده با اشاره به برخی شعار‌های فتنه‌گران در سال 88 گفت: اگر فکر کنیم دعوا بین دو جناح سیاسی است ساده اندیشی است چرا که دشمنان به دنبال نابودی نظام و حکومت دینی هستند و مهمترین ابزار امروز آنها نیز نفوذ و استفاده از عوامل نفوذی است.

 

این فرمانده دفاع مقدس با اشاره به برخی بیانات رهبری در خصوص نفوذ و راه‌های شناخت نفوذ و نفوذی‌ها گفت: بزک کنندگان چهره آمریکا، برچسب زنندگان افراطی، تند رو و دلواپس به مومنین و دلسوزان، تحریف کنندگان راه امام(ره)، نقض کنندگان بیانات رهبری و تلاشگران برای تطهیر فتنه‌گران، از عوامل نفوذ در کشور هستند.

 

معاون مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه همچنین خاطر نشان کرد: عوامل نفوذی ممکن است در هر لباس و جایگاه حضور داشته باشند و بسیجیان و مومنین واقعی باید تلاش کنند پس از شناسایی نفوذی‌ها در عرصه جهاد اکبر، یعنی تبیین و معرفی نفوذ و نفوذی‌ها برای مردم وارد شوند.

 

در پایان این مراسم از خانواده 10 شهید فرهنگی و 55 شهید دانش آموز شهرستان محلات تجلیل شد.گزارش تصویری مرتبط را اینجا ببینید

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, سردار علیزاده, نفوذ, رهبری, شهدا, مقابله با نفوذ دشمن, بزک کردن چهره آمریکا, یادواره شهدا, شهدای دانش آموز, شهدای فرهنگی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *