بسیجی بن بست ندارد و بن بست شکن است/فلسفه وجودی انقلاب اسلامی احیای اسلام ناب محمدی است

5 آذر 1395 کد خبر : 988615058 | بازدید : 28071

 

 

صبح محلات_معاونت بازرسی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: شجره طیبه بسیج در مقابل شجره خبیثه استکبار ایستادگی کرده و در حال حاضر شاهد پیروزی شجره طیبه و نابودی کامل شجره خبیثه هستیم.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، سرهنگ پاسدار بیک محمدی معاونت بازرسی سپاه روح الله استان مرکزی در اجتماع بسیجیان شهرستان محلات در محل اقامه نماز جمعه شهر محلات در تشریح فلسفه وجودی انقلاب اسلامی، فلسفه ایجاد و تشکیل بسیج مستضعفین و فلسفه استکبار ستیزی و شعار مرگ بر آمریکا گفت: امام(ره) میفرماید تا زمانی که شرک، بت پرستی و استبداد و استکبار باشد ما هستیم و مقاومت میکنیم و آمریکا را زیر پا له خواهیم کرد و امام خمینی(ره) حاصل خون دل خوردن علمای شیعه بود.

 

 

وی ادامه داد:امام راحلی که از سال 42 ظهور کرد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی توانست پس از سالها حکومت اسلامی را پایه گذاری کند بیدار گری خود را از ایران شروع کرد و این بیدار گری را نیز مختص کشور ایران نمی‌دانست.

 

بیک محمدی قدرت اصلی امام(ره) را قدرت ایمان، معنویت و تقوا معرفی و بیان کرد: امام خمینی(ره) با تکیه بر قدرت اعتماد به خدا وارد عرصه مبارزه با مستکبران شد و توانست به پیروزی هم برسد.

 

معاونت بازرسی سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان گفت: بسیجی بن بست شکن اشت و بن بست ندارد و شجره طیبه بسیج در مقابل شجره خبیثه استکبار ایستادگی کرده و در حال حاضر شاهد پیروزی شجره طیبه و نابودی کامل شجره خبیثه هستیم.

 

وی فلسفه وجودی انقلاب اسلامی را احیاء اسلام ناب محمدی دانست و بیان کرد: انقلاب اسلام توسط یک پیرمرد مبارز و مجاهد بنیان گذاری شد و امام خمینی(ره) دهکده‌ای جهانی را بر مبنای اسلام ناب محمدی پایه گذاری کرده است که توسط رسانه‌های شما بسیجیان در حال معرفی به جهانیان و گسترش در تمامی جوامع است.

 

معاونت بازرسی سپاه روح الله استان مرکزی در خاتمه انقلاب اسلامی را انقلابی عالم گیر معرفی و خاطر نشان کرد: بی‌شک انقلاب اسلامی یک انقلاب عالم گیر است و سلطه جهانیان را در هم خواهد شکست و دشمن نیز از همین نگران است و بسیجی باید بصیرت داشته باشد و اوضاع و اخبار را تحلیل کند و وارد عرصه جهاد اکبر شود.

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, بسیج, هفته بسیج, دهکده جهانی, اسلام ناب محمدی, فلسفه انقلاب, محلات, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *