رقیب سازی برای بسیج از مصادیق نفوذ است/تمدید تحریم‌های 10 ساله نقض آشکار برجام است/فرماندار جدید شهرستان برای ایجاد فضای همدلی تلاش کند

5 آذر 1395 کد خبر : 988615056 | بازدید : 17950

صبح محلات_امام جمعه محلات گفت:غرب برای خدشه وارد کردن به بسیج به دنبال رقیب سازی برای بسیج است.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در خطبه‌های نماز جمعه این هفته محلات با اشاره 5 آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به دستور معمار کبری انقلاب اسلامی گفت: امام خمینی(ره) بهترین و زیباترین تعابیری را برای معرفی بسیج به کار برده‌اند و زیباتر از این تعابیر را نمی‌توان در وصف بسیج یافت.

 

 

 

 

رقیب سازی و موازی سازی برای بسیج از مصادیق نفوذ است

 

وی ادامه داد: بسیج یک جریان تاریخی است که از اولین تا آخرین مجاهد الهی تاریخ دفتر آن را امضا کرده‌اند و بسیجیان مجاهدانی هستند که جان و مال خود در راه خداوند با روحیه جهادی و با صبر و استقامت در وسط میدان حاضر می‌شوند و از هیچ حادثه‌ای ترس و واهمه ندارند.

 

ربانی با اشاره به دیدار بسیجیان سراسر کشور با مقام معظم رهبری به مناسبت هفته بسیج گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار در خصوص خطر نفوذ در کشور به صورت جدی هشدار دادند و هدف از نفوذ را تلاش غرب برای خدشه وارد کردن بر  استادگی و مقاومت پای اصول و مبانی انقلاب است.

 

امام جمعه محلات هشدار دیگر رهبری در جمع بسیجیان را تلاش عده‌ای برای موازی سازی و رقیب سازی برای بسیج در کشور معرفی و بیان کرد: کسی مخالف تشکیل "سمن"‌ها یا سازمان‌های مردم نهاد نیست و سمن‌هایی که با هدف تکیه بر اصول و مبانی ارزشی تشکیل می‌شوند بسیار خوب و هستند.

 

 

پیاده روی اربعین حادثه‌ای عظیم برای تبلیغ مکتب اهل بیت(ع) بود

 

وی با اشاره به برپایی راهپیمایی عظیم و باشکوه اربعین گفت: حماسه باشکوه پیاده روی اربعین حادثه‌ای بسیار عظیم بود و به تعبیر رهبر پدیده‌ای تاریخی, الهی برای تبلیغ مکتب اهل بیت(ع) و نمایشی از خصوصیات کتب اسلام ناب محمدی بود.

 

ربانی راه شکرگذاری این نعمت خداوند را در تلاش برای باشکوه تر برگزار شدن پیاده روی اربعین در سال‌های آینده و همچنین حفظ دستاوردهای معنوی این سفر دانست و افزود: با وجود تمامی تلاش‌های اربابان رسانه‌های غربی برای جلوگیری از انتشار خبر این راهپیمایی عظیم در سطح جهان، به حمدالله بخشی از پیام این پیاده روی و حماثه عظیم به گوش جهانیان رسیده است که بازتاب خوبی در میان جوامع غربی نیز داشته است.

 

 

تمدید تحریم‌های 10 ساله نقض آشکار برجام است و واکنش ایران را در پی خواهد داشت

 

امام جمعه محلات در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بد عهدی آمریکا در تمدید تحریم‌های 10 ساله علیه جمهوری اسلامی گفت: مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان نسبت به این اقدام آمریکا هشدار‌های لازم را داد چراکه تمدید تحریم‌های 10 ساله علیه جمهوری اسلامی نقض آشکار برجام است و واکنش ایران را در پی خواهد داشت.

 

 

فرماندار جدید شهرستان برای ایجاد فضای همدلی تلاش کند

 

ربانی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به معارفه سرپرست جدید فرمانداری محلات ضمن خوش آمد گویی به فرماندار جدید گفت: بنده آمادگی کامل خود را برای همکاری و همدلی در راستای پیشرفت شهرستان اعلام و از فرماندار جدید می‌خواهم فضای همدلی و همکاری در شهرستان را فراهم کنند چرا که این روحیه در میان مسئولین و جریانات سیاسی از میان رفته و تداوم فضای کنونی شهرستان موجب آسیب به شهر و مردم خواهد شد.

 

امام جمعه محلات در خاتمه مبنای همدلی مورد نیاز در شهرستان را اصول و ارزش‌های انقلابی دانست و خاطر نشان کرد: هر شخصی از هر جریان سیاسی که به ارزش‌های انقلابی اعتقاد دارد باید در وسط میدان کار، تلاش و عمل باشد و مهمترین هدف در این همدلی باید پیشرفت شهرستان و پیاده سازی اقتصاد مقاومتی باشد.

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, امام جمعه محلات, خبر محلات, اخبار محلات, رقیب سازی برای بسیج, بد عهدی آمریکا, تمدید تحریم ها, مجاهدت بسیجیان, ایجاد فضای همدلی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *