سرپرست جدید فرمانداری محلات معارفه شد

5 آذر 1395 کد خبر : 988615055 | بازدید : 23129

صبح محلات_پیش از ظهر روز گذشته آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان محلات با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

 

امام جمعه محلات؛

هدف اصلی مسئولین باید کار برای مردم با نیت الهی باشد

 

 

حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در این آیین با اشاره به روایاتی از ائمه اطهار پیرامون گره گشایی از کار مردم و تلاش برای رفع مشکلات مردم گفت: هدف اصلی ما مسئولین باید کار برای مردم با نیت الهی باشد و این مسیر پیشرفت و تکامل است.

 

وی ضمن قدردانی از زحمات سجادی فرماندار سابق محلات گفت: همه ما باید برای حل مشکلات کشور و حرکت به سمت پیشرفت و تعالی کشور تلاش کنیم چرا که ما مسئولین همه مدیون این کشور، انقلاب و نظام هستیم.

 

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی؛

وظیفه همه مردم و مسئولین حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه شهرستان با همدلی و وحدت است

 

 

 

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تشکر از تلاش های سجادی در پست فرمانداری محلات گفت: همه افرادی که جایگاه مسئولیت قرار داشته و دارند برای پیشرفت و تعالی شهر تلاش کرده اند و این تلاش ها در شرایط سخت کنونی کشور قابل توجه است.

 

وی با اشاره به روشن بودن مسیر رشد و پیشرفت شهرستان گفت: بسیاری از کارها در این راستا انجام شده و مابقی کارها نیز نیازمند پیگیری و همدلی مسئولین است.

 

سلیمی ادامه داد: وظیفه همه مردم و مسئولین حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه شهرستان با همدلی و وحدت است و ما فرصتی برای تضعیف یکدیگر نداریم چراکه چنین کارهایی باعث عقب افتادگی شهرستان خواهد شد.

 

نماینده مردم محلات در خاتمه افزود: شهرستان محلات دارای نخبگان فراوانی است و باید تلاش کنیم ضمن استفاده از توان و ظرفیت این نخبگان راه را برای پرورش نخبگان جدید باز کنیم.

 

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار مرکزی؛

راز موفقیت در امورات اداری و اجرایی وحدت است

 

 

حسن بیگی معاون سیاسی امنیت استانداری مرکزی نیز گفت: تغییرات در سیتم‌های اداری و حکومتی به یک روال معمول است که ادامه دار نیز خواهد بود.

 

یکی از اهداف دولت تدبیر و امید از ابتدای کار و آغاز تغییر مدیران انتصاب مدیرانی پاکدست و کمک کار در مسیر کشور بوده است و مردم نیز از انتصابات انجام شده راضی هستند ولی این به معنی مشکل دار بودن مدیران سابق نبوده و نیست.

 

اولویت‌های وزارت کشور در سال 95 که به تمامی دستگاه‌های اجرایی نیز ابلاغ شده است تلاش در جهت ایجاد امنیت، مقابله و مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، پیاده سازی کامل اقتصاد مقاومتی، تکریم ارباب رجوع و ایجاد رضایت در بین مردم و برگزاری باشکوه انتخابات سال آتی است. 

 

حسن بیگی راز موفقیت در امورات اداری و اجرایی را وحدت دانست و از سرپرست فرمانداری محلات خواست با استفاده از همه توان شهرستان از طیف‌ها و جناح‌های مختلف برای ژیشبرد و ژیشرفت کشور استفاده کنند.

 

 

فرماندار سابق محلات؛

رسانه‌ها چشم بینای مردم و جامعه هستند و ما مسئولین نباید مانع کار و فعالیت رسانه‌ها شویم

 

 

سید احمد سجادی فرماندار سابق محلات در این مراسم ضمن اعلام گزارشی از عملکرد 26 ماهه خود در شهرستان محلات گفت: رسانه‌ها چشم بینای مردم و جامعه هستند و ما مسئولین نباید مانع کار و فعالیت رسانه‌ها شویم.

 

وی ایجاد امنیت اقتصادی را وظیفه وزارت کشور دانست و گفت: بخش عمده‌ای از فعالیت‌های انجام شده در مدت 26 ماه حضور بنده در شهرستان در راستای فعالیت‌های اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی بوده است که تا حدودی نیز موفق بوده ایم.

 

 

سرپرست جدید فرمانداری محلات؛

باید تلاش کنیم تا جای ممکن از ظرفیت‌های دولت استفاده کنیم

 

 

 

علی زینی وند، سرپرست جدید فرمانداری شهرستان محلات نیز گفت: وظیفه ما مدیران در دستگاه‌ها، اجرای دستورات و فرامین حاکمیت و دولت است و ما باید مجری سیاست‌های دولت باشیم.

 

وی ادامه داد: همه ما باید تلاش کنیم تا جای ممکن از ظرفیت‌های دولت استفاده کنیم اما به علت وجود مشکلات فراوان در سیستم دولتی و اداری نیز باید تلاش کنیم کارها در بخش خصوصی و با استفاده از ظرفیت بخش‌های خصوصی انجام شود.

 

زینی وند همچنین بیان کرد: بسیاری از دغدغه‌های ما سیاسیون در شهرستان‌ها دغدغه‌های مردم نیست و باید تلاش کنیم در ذل توجه به قانون در فضایی آزاد و همدلانه برای رفع مشکلات مردم و جامعه تلاش کنیم.

 

سرپرست فرماندار محلات در خاتمه گفت: شهرستان محلات توان برداشتن بار از روی دوش کشور را دارد و باید برای رسیدن به این هدف تلاش کنیم.

 

در این مراسم سید احمد سجادی پس از 26 ماه تصدی مسئولیت فرمانداری محلات از سمت خود تودیع و علی زینی وند به عنوان سرپرست فرانداری محلات معارفه شد.

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, تودیع و معارفه, فرماندار محلات, علی زینی وند, معاون سیاسی امنیتی استاندار, نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی, محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار

دیدگاه کاربران

m

6/09/1395 - 00:25
چرا فرماندار غیر بومی؟ یعنی اینقد قحطالرجال هست که یه ایلامی فرماندار ما بشه
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *