تعامل هدفمند سپاه و نیروی انتظامی، راهبردی موثر و موفق در ارتقای امنیت اجتماعی

2 آذر 1395 کد خبر : 988615044 | بازدید : 32188

به گزارش صبح محلات به نقل از خبرگزاری فارس از اراک، جعفر شمس بیرانوند ظهر امروز در نشست تعاملی پلیس این شهرستان با ناحیه مقاومت بسیج محلات گفت: بی‌تردید اصلی‌ترین رسالت ناجا، بسیج، سپاه و سایر نهادهای امنیتی چیزی جز این نیست که همواره با تمام توان خود در مقابل توطئه‌های دشمن ایستاده و در بستر تعاملی فراگیر، در خنثی‌سازی نقشه‌های شوم و پلید دشمن، نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

وی تأکید کرد: کارکنان نیروی انتظامی به عنوان سربازان ولایت همواره در راستای هماهنگی و همفکری با سپاه شهرستان آمادگی کامل داشته و در این راستا از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان محلات، تعامل سازنده نیروی انتظامی و سپاه در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ناامنی‌ها را، راهبردی موثر و موفق دانست که توانسته است همواره امنیت و آرامش پایدار را که بزرگترین نعمت الهی است، در سراسر ایران اسلامی برای عموم مردم به ارمغان آورد.

ببیرانوند ارتباط و تعامل پلیس و سپاه شهرستان را بسیار خوب ارزیابی و بیان کرد: این تعامل و هماهنگی بی‌تردید زمینه‌ساز ارتقای امنیت اجتماعی و مشارکت بیشتر شهروندان در اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در سطح شهرستان خواهد شد.

این مقام انتظامی، سپاه و نیروی انتظامی را بازوان توانمند کشور در حفظ امنیت دانست و یادآور شد: افتخار بزرگ این دو مجموعه خدمت به مردم و نظام اسلامی تحت فرامین مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) است و این خدمت رسانی صادقانه و بی‌منت همچنان ادامه خواهد داشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات، ضمن قدردانی از مجموعه انتظامی در تأمین نظم و امنیت مطلوب شهرستان، بیان داشت: آمادگی نیروهای پلیس در انجام مأموریت‌های محوله، ستودنی و قابل تحسین است که بی‌تردید، آنچه باعث کسب موفقیت‌های روزافزون در شاکله این سازمان ارزشمند شده، انجام برنامه‌های تخصصی و آموزشی است.

علی مطلبی یادآور شد: تعامل بین نیروهای مسلح یکی از نیازمندی‌های اصلی جامعه است و همواره تلاش خواهیم کرد تا با ارتقا دادن به آن، در سایه رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، وحدت و بهره‌گیری از سایر ظرفیت‌های موجود، بتوانیم در پیشبرد اهداف نظام و برقراری امنیت داخلی و ملی، موفق عمل کنیم.

وی رعایت حقوق شهروندی را یکی از مهم‌ترین ضروریات در انجام مأموریت‌های پلیس و بسیج، دانست و خاطرنشان کرد: اهمیت دادن همیشگی به جایگاه و شخصیت انسانی افراد با توجه به نوع مأموریت‌هایی که بر عهده نیروی مقاومت بسیج و پلیس است، بی‌تردید همواره از ضروریاتی است که باید به آن توجه داشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات در پایان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و انتظارات جامعه از پلیس، بسیج و سپاه، اظهار امیدواری کرد با استفاده از ظرفیت‌های ایجاد شده در این زمینه، این نیروها بتوانند با تعامل هرچه بیشتر با یکدیگر، بیش از گذشته در حوزه امر به معروف و نهی از منکر، حضوری پررنگ‌تر در بستر جامعه داشته باشند.دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *