نقشه های بلوار آیت الله غفاری محلات اصلاح می شود/تسریع در احداث بلوار

24 آبان 1395 کد خبر : 988614964 | بازدید : 707

به گزارش صبح محلات به نقل از خبرنگار پانا سید احمد سجادی گفت: با اشاره به پیشنهاد برگزاری جلسه ای از سوی فرمانداری با معاون امور عمرانی استانداری به منظور ساماندهی بلوار آیت الله غفاری محلات از برگزاری این نشست در استانداری مرکزی خبر داد.

وی ادامه داد: در این نشست که با حضور مسئولان مرتبط به احداث بلوار برگزار شد، تصمیمات مناسبی برای تسریع در روند احداث بلوار آیت الله غفاری محلات اتخاذ شد.

فرماندار محلات بیان کرد: براین اساس مقرر شد 60 درصد از عملیات احداث پروژه به عهده شهرداری محلات و 40 درصد بر عهده راه و شهرسازی محلات قرار گیرد که در گام اول نقشه های معبر بلوار با اصلاحاتی انجام می شود تا با کاهش عرض معبر بخش کمتری از زمین های کشاورزی در طرح قرار گیرد .

سجادی ابراز داشت: پس از انجام فرآیند فوق نقشه های مربوطه برای تصویب به کمیسیون امور زیربنایی ارجاع داده خواهد شد.

وی اضافه کرد: با توجه به اعتراض یکی از مالکان که زمین وی در سال های گذشته جدول گذاری و آسفالت شده است مقرر شد تا یک کارشناس از شهرداری به همراه کارشناسی از راه و شهرسازی اقدام به تعیین قیمت برای زمین فوق کنند و این زمین به قیمت کارشناسی از مالک معترض خریداری شود.

فرماندار محلات افزود: همچنین در این نشست مقرر شد تا مسئولان مربوطه اراضی جایگزین به افرادی که زمین آنها در طرح توسعه بلوار آیت الله غفاری قرار خواهد گرفت واگذار کنند تا عملیات احداث پروژه بلوار با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند و مالکان زمین های اطراف بلوار دچار زیان نشوند.

سجادی گفت: شهرداری محلات با پیش بینی اعتبار مورد نیاز در بودجه امسال خود تا پایان سال جاری 150 متر از املاک واقع در میدان محلات سفلی به سمت بلوار آیت الله غفاری را تملک خواهد کرد و در صورت فراهم شدن شرایط لازم عملیات احداث بلوار از ابتدای میدان محلات سفلی تا پایان سال جاری توسط شهرداری در دستور کار قرار خواهد گرفت.
تگها: صبح محلات, تسریع در احداث بلوار, فرماندار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *