آزادی حسنی مبارک لکه ننگی در تاریخ قضایی مصر است

9 شهریور 1392 کد خبر : 98861494 | بازدید : 2055

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، آزادی حسنی مبارک را لکه ننگی در تاریخ قضایی مصر دانست و گفت: این اقدام در نزد افکار عمومی محکوم است.

 

به گزارش صبح محلات، ˈحجت الاسلامˈعلیرضا سلیمی گفت: با آزادی دیکتاتور مصر نمی توان از فشار افکار عمومی کاست و همه آزاد اندیشان جهان این اقدام را محکوم می کنند.

وی اظهار کرد: هر انسانی که وجدان بیدار داشته باشد از آزادی مبارک حمایت نمی کند و

یک دادگاه صالحه، باید اشد مجازات را برای این دیکتاتور اعمال کند.

وی، آزادی حسنی مبارک از زندان را به معنای اعمال نفوذ رژم صهیونیستی در نتیجه بررسی دادگاه دانست و افزود: بی توجهی جامعه جهانی به تحولات مصر زمینه استیلای مجدد دولت های غربی را در مصر فراهم می کند.

وی بیان کرد: در جریان انقلاب و بیداری مردم، هزاران مصری برای تحقق انقلاب و آرمانهای آزادی بخش کشته شدند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمی توان به این واقعیت بی اعتنا بود که دیکتاتور مصر در شرایطی آزاد می شود که بازداشت رییس جمهور قانونی تمدید شده و اتهامات متعدد به وی وارد شده است.

سلیمی افزود: انقلابیون مصر برای خروج از آشفتگی، باید وحدت بین گروه های اسلامی را سرلوحه برنامه های خود قرار دهند و از درگیری های قومی و مذهبی پرهیز کنند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا نمی تواند با سلطه نظامی و قدرت سرنیزه مصر را اداره کند و ادامه این وضعیت به نفع هیچ کدام یک از طرف های درگیر نیست.


منبع: ایرنا
تگها: سلیمی, نماینده محلات و دلیجان, صبح محلات, دیکتاتور مصر

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *