جاده خمین- محلات بار دیگر قربانی گرفت

مردم روستای میشیجان جاده را مسدود کردند/تصاویر

11 آبان 1395 کد خبر : 988614904 | بازدید : 24424

مردم روستای میشیجان در محور خمین-محلات در پی اعتراض به خرابی جاده و همچنین کشته شدن نوجوان ۸ ساله، این جاده را مسدود کردند.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از پایگاه خبری خمین نیوز، جاده‌های مواصلاتی شهرستان خمین به دلیل قرار گرفتن در مرکزیت کشور، جزو جاده‌های پر تردد منطقه است.

 

با این حال چند سالی است که این جاده‌ها در حال احداث و تعمیر هستند و همین امر باعث شده تا تصادف‌های زیادی را در این جاده‌ها مشاهده کنیم که در آن افراد زیادی مجروح و کشته شده‌اند.

 

در گفتگوی‌های آمیانه مردم برخی از این جاده‌ها مثل جاده اراک – خمین که بعد از ۱۶ سال، امسال تکمیل شد و یا جاده خمین – محلات که هنوز تکمیل نشده است، را به جاده مرگ تعبیر می‌کنند.

 

مردم نیز اعتراضاتی داشته‌اند اما مسئولین کمبود اعتبار را دلیلی برای عقب افتادن و عدم تکمیل پروژه معرفی می‌کنند این در حالی است که این جاده‌ها هرساله مرگ افراد زیادی را رقم می‌زند.

 

امروز نیز مردم روستای میشیجان از توابع شهرستان خمین جاده خمین – محلات را با چوب و سنگ و اتومبیل مسدود کردند تا به این اوضاع معترض شوند و خواستار پیگیری مسئولین برای تکمیل این جاده شدند.

 

به گفته اهالی این روستا عصر روز یکشنبه ۹ آبان ماه سال جاری به علت تصادف، یک نوجوان ۸ ساله جلوی چشمان پدر، جان خود را از دست داد.

 

علیرضا اصغری رئیس راه و شهرسازی خمین در گفتگو با خبرنگار ما گفت: جاده خمین محلات ۴۵ کیلومتر است که ۲۵ کیلومتر آن در محدوده شهرستان خمین است و بخش عمده‌ای از آن دو بانده شده است.

 

وی افزود: به دلیل کمبود اعتبارات و همچنین مشکل تملک برخی از اراضی و خانه‌های روستاهای میشیجان، شهابیه و ورآباد، قسمتی جاده در این روستاها هنوز تکمیل نشده است.

 

با وجود تردد زیاد در این جاده و خطراتی که برای اهالی این روستا دارد علائم هشدار دهنده استانداردی به کار برده نشده است. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, محور محلات خمین, تصادف, مرگ کودک خوردسال, روستای میشیجان

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *