«مرز خوشبختی» در محلات کلید خورد

8 آبان 1395 کد خبر : 988614887 | بازدید : 4394

صبح محلات_صبح امروز با حضور مسئولین محلات و عوامل این سریال نوروزی، کار تصویر برداری سریال «مرز خوشبختی» در محلات آغاز شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حسین سهیلی زاده، کارگردان سریال "مرز خوشبختی" در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات گفت: سریال "مرز خوشبختی" برای پخش از شبکه دوم سیما و در ایام نوروز آماده خواهد شد و بخشهایی از این سریال نیز در شهرستان محلات تصویر برداری می‌شود.

 

وی ادامه داد: سریال "مرز خوشبختی" کاری مفرح و شاد با موضوع بیکاری و ازدواج جوانان است و قصه از تهران آغاز و با مهاجرت معکوس از شهرهای بزرگ به شهرستان‌ها در محلات به پایان خواهد رسید.

 

این کارگردان سینما افزود: محلات به واسطه وجود سنگ و گل ممتاز و سرآمد در کشور است و ما در تلاش هستیم از طبیعت خوب و باغ‌های گل محلات برای ایجاد شرایطی مفرح و شاد در سریال استفاده کنیم.

 

سهیلی زاده، در خاتمه با خاص معرفی کردن شرایط سریال‌های نوروزی خاطر نشان کرد: سریال‌های نوروزی نیازمند شرایطی شاد و مفرح هستند و با توجه به محدودیت فصلی برای استفاده از کشتزارهای گل در شهر محلات کار تصویر برداری در این فصل آغاز شده است.

 

حسین سهیلی زاده، کارگردانی با ژانر اجتماعی ست که کارگردانی بیش از 15 مجموعه تلوزیونی را در کار نامه شخصی خود دارد که کارگردانی سریال‌های ترانه مادری، دلنوازان، فاصله‌ها، آوای باران و پریا از شاخص ترین سریال‌های این کارگردان است.

 

 در خلاصه داستان سریال آمده است : به طلا و تلاش و عشق ... جوان و گُل و گِل... همه چیز از یک وسوسه شروع می شود و به یک وسوسه ختم می گردد. از رفاقت شروع می شود و به رفاقت میرسد. داستان مرز خوشبختی داستان انتخاب‌هاست. دوراهی ها. زمانی که بر لب مرز ایستاده‌ای. یک سو شاید خوشبختی است و درسوی دیگر هم شاید خوشبختی. انتخاب با توست. و انتخاب نهایت خوشبختی ست.

 

پوریاپورسرخ ، امیرحسین آرمان ، مهدی سلوکی ، شهرزاد کمالزاده ،سروش جمشیدی ، مریم معصومی، جمشید جهانزاده، عباس محبی، مهدی صباغی، فرزانه نشاط خواه، شهربانو موسوی، رضا یزدانی و جواد زیتونی از جمله بازیگرانی هستند که در سریال «مرز خوشبختی» به ایفای نقش می پردازند.

 

صبح امروز با حضور مسئولین شهر محلات و عوامل این سریال، کار تصویر برداری سریال مرز خوشبختی در محلات آغاز شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, سریال نوروزی, مرز خوشبختی, محلات, شهرستان محلات, حسین سهیلی زاده, پوریا پور رسرخ, مهدی سلوکی, سروش جمشیدی, سریال نوروزی, شبکه دوم سیما

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *