فرمانده جدید نیروی انتظامی محلات معارفه شد

5 آبان 1395 کد خبر : 988614880 | بازدید : 3034

صبح محلات_پیش از ظهر امروز، با حضور سردار فرماندهی انتظامی استان مرکزی، آیین تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان محلات برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، سردار عزیزی، فرماندهی نیروی انتظامی استان در این آیین با اشاره به برنامه ویژه ناجا در جذب مشارکت‌های مردمی گفت: رویکرد جامعه محوری از سال 78 در نیروی انتظامی آغاز شد و هر ساله در حال ارتقاء آن هستیم چرا که معتقدیم همکاری و مشارکت مردم یکی از مولفه‌های موفقیت است.

 

عزیزی امنیت را هدف و وسیله معرفی و بیان کرد: امنیت هدف است چرا که همه باید تلاش کنیم تا به آن برسیم و وسیله است چرا که امنیت لازمه رشد، پیشرفت و تعالی در هر جامعه است.

 

وی ادامه داد: در حال حاضر ایجاد امنیت در جامعه بر عهده نیروی انتظامی است در حالی که امنیت در جامعه با انجام وظایف قانونی از طرف مسئولین در بخش‌های مختلف خود به خود به وجود خواهد آمد و پس از آن نیز نیروی انتظامی وظیفه نظارت بر این امنیت را خواهد داشت.

 

 

حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات نیز گفت: امنیت در جامعه امروز مولفه‌های متعددی تشکیل شده که در گذشته هیچ یک از آنها مطرح نبوده است و برای ایجاد امنیت در ابعاد مختلف و گسترده امروزی پلیس نیازمند استفاده از دانش روز است.

 

ربانی افزود: بخشی از نا امنی‌های امروز جامعه ما ارتباط تنگاتنگی با نقشه های دشمنان برای ایستادگی و مقابله با جمهوری اسلامی دارد و تمامی ارکان ایجاد امنیت در جامعه باید برای مقابله با نقشه‌های دشمنان تلاش کنند.

 

امام جمعه محلات یکی از بهترین برنامه های نیروی انتظامی در سالهای اخیر را ایجاد همبستگی با مردم دانست و بیان کرد: ایجاد اعتماد در دلهای مردمی خود راهگشا خواهد بود و بسیاری از مشکلات را برطرف خواهد کرد.

 

 

سید احمد سجادی فرماندار شهرستان محلات در این مراسم گفت: در دنیا برای مقابله با ناهنجاری‌ها و نا امینی‌ها در سطوح مختلف از شیوه‌های مختلف استفاده می‌شود که فرهنگ سازی و ارتقاء فرهنگ مردم اولین اقدام در راستای ایجاد امنیت است.

 

وی جذب مشارکتهای مردمی را یکی از سطوح برخورد با ناهنجاری ها دانست و بیان کرد: جذب مشارکت مردم موجب کاهش برخوردهای امنیتی خواهد شد و در حالی که برخورد امنیتی موجب کاهش سرمایه انسانی است، جذب مشارکت باعث افزایش سرمایه انسانی و رسیدن به امنیت مطلوب می‌شود.

 

سجادی در خاتمه بر لزوم برخورد فرا جناحی پلیس در برخورد با ناهنجاری‌ها مجرمین تاکید کرد.

 

در پایان این مراسم سرهنگ دوم فرامرز گودرزی پس از 52 ماه حضور در شهرستان محلات از مسئولیت خود تودیع و سرهنگ دوم جعفر شمس‌بیران‌وند برای مدت سه سال به عنوان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان محلات معارفه شد.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, تودیع و معارفه, فرماندهی انتظامی شهرستان محلات, سردار عزیزی, نیروی انتظامی, مشارکت مردمی, محلات, خبر محلات, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *