از ایجاد اشتغال تا نبود مکان های تفریحی

مطالبات مردم محلات از رئیس جمهور+عکس

1 آبان 1395 کد خبر : 988614860 | بازدید : 2415

صبح محلات_در آستانه سفر رئیس جمهور دولت تدبیر و امید به استان مرکزی، جویای مطالبات مردمی از رئیس جمهور شدیم، مطالباتی که همه در انتظار تحقق آنها از طرف دولت هستند.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، رئیس جمهور به عنوان رئیس دولت، و اولین شخص اداره کننده کشور و دولت در جایگاه بالا و بلندی قرار دارد و شاید همین بالا بودن جایگاه توقعات مردم را نیز بالا برده است، مردم از رویس جمهور توقع معجزه دارند و برای هر کم و کاستی چشمشان به دست دولت است و زمانی که از مسئولین رده پایین دولتی نا امید می‌شوند چشم امیدشان می‌شود رئیس جمهور، اینک در آستانه سفر رئیس جمهور دولت تدبیر و امید به استان مرکزی، جویای مطالبات مردمی از رئیس جمهور شدیم، مطالباتی که همه در انتظار تحقق آنها از طرف دولت هستند.

یکی از مهمترین مطالبات مردم شهرستان محلات از رئیس جمهور به عنوان عالی ترین مقام دولتی کشور ایجاد شغل برای جوانان است که همه طیف‌ها از هنرمندان گرفته تا دانشجویان و نخبگان به دنبال اشتغال پایدار هستند.

در همین رابطه محمدرضا ۲۷ ساله کارشناس ارشد کشاورزی، در پیامی برای رئیس جمهور که به تحریریه صبح محلات ارسال کرده معتقد است، " مشکل اصلی اشتغال است و مابقی مشکلات وابسته به شغل است".

تعداد زیادی از مخاطبین در پیامهای خود اشتغال، تورم و وضعیت نابسامان اقتصادی را عمده مشکل مردم بخصوص جوانان می‌دانند.

 

 

 

 

تکمیل مرکز فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محلات که ده سالی ست از کلنگ زنی آن گذشته و قرار است مامنی برای اهالی فرهنگ و هنر باشد و تکمیل و بهره برداری از آن نیازمند مساعدت و تامین اعتبار است شاید یکی از مهمترین دغدغه‌های اهالی فرهنگ و هنر محلات است.

ساخت سالن آمفی تاتر و راه اندازی تنها سینمای شهر محلات از دیگر مطالبات مردمی در حوزه فرهنگ و هنر شهر است.

 

توجه ویژه به بحث بهداشت و درمان شهرستان محلات یکی دیگر از دغدغه‌های اصلی مردم شهر است، بخشی که رفع مشکلات آن از دیر باز مورد تاکید رهبری بوده است و دولت تدبیر و امید نیز برای حل این مشکل بزرگ اجرای طرح تحول نظام سلامت را در دستور کار خود قرار داد، طرحی که با تمامی نقاط ضعف و قوتش هنوز هم نتوانسته مردم شهرهای کوچک بخصوص مردم محلات را راضی کند.

 

توجه به عدالت اجتماعی و برابری بین افراد با مشاغل مختلف، توجه به قشر کارگر، ایجاد فضاهای تفریحی ویژه بانوان، توجه به رونق صادرات و کوتاه کردن دست واسطه‌ها در امر صادرات، توجه به پتانسیل‌های هر شهر و منطقه برای حرکت به سمت رونق اقتصادی، اجرای دقیق و کامل اقتصاد مقاومتی، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، تکمیل و اجرای پروژه‌ی مسکن مهر با رفع نواقص طرح دولت قبل، توجه ویژه به بحث گردشگری در شهرستان محلات و عمل به وعده‌های انتخاباتی از دیگر مطالبات مردم است که باید مورد توجه ویژه مسئولین دولتی قرار گیرد.

 

 

 

 

 

 

 

 در میان تمامی مطالبات به حق مردم که در قالب پیام برای تحریریه صبح محلات ارسال شد، بودند پیامهایی که از روی طنز و یا عدم آگاهی از وظایی قانونی و متن قانون نیز برای تحریریه ارسال شد.

 

 

انتهای پیام/ک
تگها: صبح محلات, سفر رئیس جمهور, استان مرکزی, مطالبات مردمی, انتظارات مردم, اشتغال, رونق کسب و کار, عدالت اجتماعی اقتصاد مقاومتی

دیدگاه کاربران

خراسانی

2/08/1395 - 13:23
باسلام
جناب آقای رئیس جمهور
مگر چه فرقی بین روستاهای محلات با سایر روستاهای دیگر شهرهای استان است که با گذشت قریب به 4 دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هنوز مردمان روستاهای جمال آباد و یکه چاه از داشتن جاده آسفالت محرومند و مردم باید زجر و خطرات رفت و آمد در جاده خاکی را تحمل کنند تو را بخدا دیگر فکری به حال مردمان زحمتکش این روستاها بکنید.
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات