امام جمعه محلات؛

ابلاغ سیاست‌های کلی انتخابات مسیر حرکت به سوی انتخابات غربی را مسدود می‌کند/پرورش نخبگان زمینه پیشرفت کشور را فراهم خواهد کرد/آمریکا برای پیشبرد اهداف خود در منطقه مجبور به حفظ داعش است

30 مهر 1395 کد خبر : 988614857 | بازدید : 1129

صبح محلات_امام جمعه محلات گفت: ابلاغ سیاست‌های کلی انتخابات از سوی مقام معظم رهبری، راه انحراف و حرکت به سمت انتخابات غربی و آمریکایی را خواهد بست.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی، امام جمعه محلات در خطبه‌های نماز جمعه این هفته محلات با اشاره به ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری گفت: در مقایسه انتخابات‌های آمریکا بخصوص انتخابات پیشروی این کشور با انتخابات کشور خود، به سالم بودن انتخابات خود پی می‌بریم، اما همین انتخابات سالم نیز دارای نقاط ضعفی هست.

 

 

وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی از ابتدا مبتنی بر حمایت مردم بوده است و حضور مردم و میزان مشارکت در انتخابات خود نشانی از حمایت مردم از نظام و انقلاب است.

 

ربانی با اشاره به رسوای و اهانت کاندیداهای ریاست جمهوری در آمریکا علیه یکدیگر بیان کرد: در حالی که افول اخلاق در انتخابات آمریکا بر همه آشکار شده است، انتخابات ایران با تمامی ضعف‌ها بسیار اخلاق مدار است.

 

وی همچنین افزود: با تمامی ضعف‌ها و خلاء‌های قانون انتخابات در ایران، ابلاغ سیاست‌های کلی انتخابات از سوی مقام معظم رهبری برای رفع تمامی نقص‌ها و ایجاد سلامت بیشتر در انتخابات کافیست و از حرکت به سمت انتخابات‌های غربی جلوگیری خواهد کرد.

 

 

 

حفظ آمادگی در نیروهای نظامی دستوری منطبق بر آیات قرآن

 

امام جمعه محلات در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری رزمایش مدافعان حریم ولایت از سوی نیروی هوایی ارتش گفت: این رزمایش با تکیه کامل بر توان‌های درونی کشور و نیروی هوایی برگزار شد که این توان نشان دهنده آمادگی کامل در نیروی هوایی ارتش برای دفاع از کیان کشور است.

 

ربانی همچنین بیان کرد: حفظ آمادگی در نیروهای نظامی کشور برای جلوگیری از تجاوز دشمنان به کشور را منطبق بر آیات قرآن است.

 

 

 

پرورش نخبگان زمینه پیشرفت کشور را فراهم خواهد کرد

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان و نخبگان کشور اظهار کرد: نخبگان، هدایایی کم نظیر و امانتی الهی به ملت و در دست مسئولین کشور هستند و یکی از مهمترین وظایف مسئولین مراقبت از آنها و شناسایی و پرورش بیشتر آنها ست چرا که این پرورش استعداد‌ها زمینه پیشرفت کشور را فراهم خواهد کرد.

 

 

 

آمریکا برای پیشبرد اهداف خود در منطقه مجبور به حفظ داعش است

 

امام جمعه محلات در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به آغاز عملیات ارتش عراق و سوریه برای آزاد سازی موصل و پاکسازی حلب از تکفری‌ها گفت: آمریکا، آل‌سعود، ترکیه و قطر به عنوان حامیان اصلی ترورویست‌های داعش و تکفیری در منطقه در تلاش هستند علاوه بر بازی کردن نقش در مبارزه با تروریسم از نابودی کامل داعش و تکفیری‌ها جلوگیری کنند.

 

ربانی با اشاره به اعتراف آمریکایی‌ها در ایجاد داعش اظهار کرد: جنایات داعش در منطقه چهره بسیار زشتی از آنها در جهان به تصویر کشیده است و از همین رو آمریکا و حامیان داعش مجبور به مبارزه نمایشی با تروریست‌ها هستند و از طرفی هم برای پیشبرد اهداف خود در منطقه نیازمند زنده نگه داشتن داعش هستند.

 

امام جمعه محلات در خاتمه با اشاره به سفر رئیس جمهور و هیئت دولت در هفته آینده به استان مرکزی خاطر نشان کرد: اصل سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان‌های مختلف جهت دیدار با مردم و مشاهده مشکلات آنها و تلاش برای رفع مشکلات کار خوب و پسندیده ایست و امیدواریم این سفر مایه خیر و برکت برای استان باشد.

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, امام جمعه محلات, انتخابات, انحراف انتخابات, ابلاغ سیاست‌های کلی انتخابات, داعش, حفظ داعش, آمریکا, محلات, شهرستان محلات, خبر محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *