امام جمعه محلات؛

جلوگیری از شیوع انقلاب اسلامی اصلی ترین برنامه ستکبارجهانی/دولتمردان به قول‌های خود در برخورد با حقوق‌های نجومی عمل کنند

16 مهر 1395 کد خبر : 988614813 | بازدید : 1478

صبح محلات_امام جمعه محلات گفت: اقدامات آمریکا و غرب در سوریه و عراق برای جلوگیری از شیوع انقلاب اسلامی در منطقه است.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در خطبه‌های نماز جمعه این هفته محلات با اشاره به تحولات منطقه سوریه و عراق گفت: امروز وضعیت خطرناکی را در منطقه شاهد هستیم چرا که آمریکا و مزدوران غربی از محاصره تروریست‌های تکفیری دز شهرهای حلب و موصل احساس خطر کرده‌ و برای آزادی تروریستها از تمامی توان خود استفاده می کنند.

 

 

 

وی ادامه داد: تمامی مستکبران جهانی که ادعای مبارزه با تروریسم را دارند از تمامی توان خود برای شکست محور مقاومت در سوریه و عراق استفاده می‌کنند چرا که از گسترش جمهوری اسلامی در منطقه هراس دارند و به دنبال ساخت حاشیه امن برای اسرائیل هستند.

 

 

رویارویی مستقیم روسیه و آمریکا در سوریه نقطه آغاز جنگ جهانی سوم

 

ربانی طرح آمریکا برای ورود ناتو به منطقه سوریه با حمایت مالی عربستان را طرحی در راستای تضعیف محور مقاومت دانست و افزود: سوریه در حال حاضر وضعیتی شبیه به یک بشکه باروت آماده انفجار دارد و به تعبیر بسیاری از تحلیلگران غربی رویارویی مستقیم روسیه و آمریکا در سوریه نقطه آغاز جنگ جهانی سوم خواهد بود.

 

دولتمردان به قول‌های خود در برخورد با نجومی بگیران عمل کنند

 

امام جمعه محلات در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مسئله حقوق‌های نجومی بیان کرد: دولتمردان در ابتدای افشای حقوق های نجومی، از برخورد با عاملان و برگرداندن پول‌های پرداختی به بیت المال خبر دادند اما امروز شاهد سخنان جدیدی هستیم که پرداخت ها را قانونی اعلام میکنند و نجومی بگیران را نیز در مسئولیتی دیگر به کار می‌گیرند.

 

ربانی افزود: این اقدامات و اعمال برازنده دولت و مسولین دولتی نیست ودولتمردان باید برای جلب اعتماد مردم به قول‌های خود عمل کنند.

 

وی دریافت حقوق‌های نجومی را به نوعی اشرافی گری معرفی و اظهار کرد: این که عده‌ای خود را صاحب انقلاب دانسته و از سفره انقلاب حق بیشتری برای خود قائل باشند برازنده دولت و جمهوری اسلامی نیست.

 

امام جمعه محلات در خاتمه با اشاره به فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی خاطر نشان کرد: یکی از دلایل قیام امام حسین(ع) احیاء اسلام بود و به همین دلیل سیدالشهدا در روز عاشورا نماز ظهر خود را به جماعت اقامه کرد و تمامی مردم و هیئات مذهبی باید تلاش کنند نماز ظهر عاشورای شهر محلات، به بهترین شکل ممکن در محل اجتماع هیئت‌های عزاداری برگزار شود.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, امام جمعه محلات, حقوق های نجومی, استکبار جهانی, گسترش انقلاب اسلامی, محلات, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *