استقبال از ورزشکار پارالمپیکی والیبال نشسته در محلات/بازیکن تیم ملی والیبال نشسته: مسئولین استان مرکزی به ورزشکاران بها نمی‌دهند

1 مهر 1395 کد خبر : 988614759 | بازدید : 2264

صبح محلات_سومین ورزشکار محلاتی عضو کاروان پارالمپیک کشورو از اعضای تیم ملی والیبال نشسته کشورمان پس از کسب مقام قهرمانی با استقبال مسئولین شهرستان محلات وارد این شهر شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، عیسی زیراهی، عضو تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مردم و مسئولین استان ورزشی نیستند و مراسم استقبال از مدال آوران المپیک در شهرستان در شان آنها نبود و رسیدگی به ورزشکاران در کل استان وضعیت مناسبی را ندارد.

 

وی ادامه داد: وضعیت در تمامی رشته‌های ورزشی در سطح به همین شکل است و به همین دلیل در ورزش استان، شخص مطرح و شاخصی را نداریم.

 

زیراهی همچنین افزود: مسئولین باید توجه بیشتری به ورزش و ورزشکاران داشته باشند و این توجه و بها دادن در جذب افراد جدید به ورزش قهرمانی نقشی اساسی دارد.

 

این عضو تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در خصوص مسابقات پارالمپیک 2016 لندن نیز گفت: تیم ملی قبل از اعزام به مسابقات مدت یک سال نیم در اردو به سر می‌برد و برگزاری مسابقات متعدد تدارکاتی نیز نقشی اساسی در افزایش آمادگی بازیکنان داشت و بر همین اساس تیم ملی والیبال نشسته با آمادگی 100 درصد در مسابقات حاضر شد.

 

وی با متفاوت معرفی کردن فضای پارالمپیک با دیگر مسابقات گفت: استرس فضای مسابقات  پارالمپیک بسیار متفاوت با سایر مسابقات بود ولی تمامی کادر فنی و بازیکنان با توکل بر خدا مسابقات را با موفقیت پشت سر گذاشتند.

 

زیراهی همچنین افزود: حریفان ما همه با اوج آمادگی در مسابقات حاضر شده بودند و تیم ما نیز با آمادگی کامل و برای قهرمانی در مسابقات حاضر شده بود و اگر هدف چیزی غیر از قهرمانی بود در مسابقات حاضر نمیشدیم.

 

این عضو تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در خاتمه خصوص اعتراض خود به داور درمسابقه فینال که منجر به کسر یک امتیاز از تیم ملی کشورمان نیز شد گفت: برخواستن از زمین در هنگام دفاع در مقابل توپ خطا است ولی داور به خطاهای تیم حریف هیچ توجهی نداشت و در مقابل خطاهای سهوی بازی کنان ما نیز به شدت واکنش نشان میداد که این امر مورد اعتراض من قرار گرفت و با اخطار داور و کسر امتیاز از تیم نیز روبرو شدیم.

 

 

لازم به ذکر است در این مراسم استقبال تنها ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان محلات، معاون فرماندار و یکی از اعضای شورای شهر محلات حضور داشتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, پارالمپیک, قهرمان, تیم ملی, والیبال نشسته, مدال طلا, استقبال, حمایت مسئولین ورزشی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *