نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی؛

نمایشگاه سنگ نیم ور، نمادی از تحقق اقتصاد مقاومتی/ توسعه همه جانبه کشور در گروی اجرای کامل طرح آمایش صنعتی

28 شهریور 1395 کد خبر : 988614748 | بازدید : 2189

صبح محلات_نماینده مردم محلات و دلیجان گفت: توسعه همه جانبه کشور نیازمند اجرای طرح آمایش از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت و تکیه بر پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های هر منطقه است.

  

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام علیرضا سلیمی، نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی شب گذشته در آیین اختتامه نهمین نمایشگاه سنگ ساختمانی ایران_نیم ور گفت: موضوع تجمیع نمایشگاه‌های سنگ کشور در نیم ور یک موضوع و طرح خام است که مورد تایید وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز هست اما برای تحقق آن باید از هم اکنون تلاش کنیم.

 

وی ادامه داد: نمایشگاه نهم نسبت به هشت دوره قبل از نظر ساختار و اجرا پیشرفت‌های قابل توجهی داشته است و انتشار کتاب تمامی ادوار گذشته نمایشگاه برای ارائه در نمایشگاه دهم می‌تواند این پیشرفت‌ها را به خوبی به نمایش بگذارد.

 

سلیمی نمایشگاه سنگ نیم ور را نمادی از تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و بیان کرد: نمایشگاه سنگ نیم ور به واسطه مدیریت کامل از طرف بخش خصوصی نشان داد با تکیه بر توانایی ها و ظرفیت‌های داخلی تحقق اقتصاد مقاومتی عملیاتی خواهد شد.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی همچنین خاطر نشان کرد: یکی از پتانسیل‌های منطقه محلات صنعت سنگ است و برای توسعه شهرستان باید به دنبال توسعه در بخش صنعت سنگ باشیم و اجرای طرح آمایش برای بخش صنعت کشور از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت برای شناسایی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های هر منطقه و طرح ریزی توسعه بر اساس طرح آمایش می‌تواند نقش بسزایی در توسعه همه جانبه کشور داشته باشد.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, نماینده محلات و دلیجان در مجلس, اقتصاد مقاومتی, نمایشگاه سنگ نیم ور, تجمیع نمایشگاه‌ها, طرح آمایش صنعتی, وزارت صنعت، معدن و تجارت, شهرستان محلات, اختتامیه نمایشگاه سنگ نیم ور

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *