اسلام انقلابی پاشنه آشیل مبارزه با استکبار است/ عده‌ای برای از میان برداشتن" شعار مرگ بر آمریکا" به ساحت امام حسین(ع) توهین می‌کنند

25 شهریور 1395 کد خبر : 988614738 | بازدید : 1854

صبح محلات_یک کارشناس دینی گفت: کسانی که فکر می‌کنند علم آموزی جوانان با انقلابی گری در تضاد است و تلاش می‌کنند جوانان را از فعالیت‌های مذهبی و انقلابی دور سازند به دنبال سازش با مستکبران هستند و عهد خود با خداوند در مبارزه با کفر را زیر پا گذاشته اند.

 

 

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام احمد پناهیان در شانزدهمین یادواره 24 شهید مسجد جامع محلات سفلی شهر محلات گفت: نوع زندگی شهدا از چگونگی شهادت آنها مهمتر است چرا که شهادت یک مقصد نیست بلکه مبدا و آغاز است.

 

وی ادامه داد: شهدا تمامی زندگی خود را صرف خدا و رضای خدا کردند و ما نیز باید با الگو گیری از شهدا در همین راستا حرکت کنیم.

 

پناهیان با اشاره به ارائه طرح، پروژه و پایانه با موضوع نابودی جمهوری اسلامی در دانشگاه‌های آمریکا گفت: در شرایطی که دنیای استکبار هم غم خود را برای نابودی جمهوری اسلامی گذاشته است، عده‌ای تیشه به ریشه اسلام انقلابی می‌زنند چرا که می‌دانند همین اسلام انقلابی باعث می‌شود جوانان خود را برای با استکبار آماده کنند.

 

این کارشناس مسائل دینی همچنین بیان کرد: افرادی که علم آموزی و انقلابی گری را در تضاد باهم معرفی می‌کنند و در اوج عناد کفار و مشرکان با ما حرف از اسلام رحمانی می‌زنند باید بدانند که مخالف آیات صریح قرآن سخن گفته‌اند.

 

وی افزود: شان نزول آیات اسلام رحمانی و مصالحه با دشمنان مربوط به زمانی ست که مسلمانان درضعف بودند و بلافاصله پس از به قدرت رسیدن مسلمانان آیاد جهاد با کفار نازل شد.

 

پناهیان با اشاره به اعزام تنها 850 هزار نفر از 20 میلیون واجد شرایط شرکت در جبهه‌های 8 دفاع مقدس اظهار کرد: دشمنان داخل و خارجی بدانند اگر امروز بازهم حضور در جبهه های نبرد، لازم و واجب شود بیش از 10 میلیون جوان ایرانی برای مقابله با آنها حاضر خواهند شد و این نشان دهنده قدرت نظامی ایران است.

 

این کارشناس مسائل دینی و مذهبی همچنین با اشاره به غیر قابل مقایسه بودن قدرت نظامی ایران امروز با دوران دفاع مقدس گفت: امام(ره) از دست یاران و دوستانی که امروز به خاطر ایجاد نفاق به سخنان پوچ و بی پایه و اساس آنها دامن زده می‌شود مجبور به نوشیدن جام زهر و پذیرفتن قطع نامه شد.

 

وی تنها راه مقابله با اختلاف افکنی‌ها را جهت گیری و حرکت بر اساس افکار و سخنان امام راحل معرفی کرد.

 

پناهیان ریشه‌ی فساد در جامعه را یهود و صهیونیسم معرفی و بیان کرد: بر اساس همین اعتقاد شعار "راه قدس از کربلا" می‌گذرد انتخاب شد اما عده‌ای که امام خمینی(ره) را مجبور به نوشیدن جام زهر کردند بعد از فوت امام دم از سازش و مذاکره با غرب و آمریکا زدند.

 

این مبلغ دینی با اشاره به تلاش تمامی دولت‌های گذشته برای مذاکره با آمریکا گفت: در تمامی دولت‌های 20 سال گذشته تلاش شد اتفاقی که در قبول قطع نامه در سال 67 برای امام راحل افتاد در زمان رهبری آیت الله خامنه‌ای نیز رخ دهد اما به واسطه افزایش قدرت نظامی کشور چنین رخدادی به وقوع نپیوست و امروز شاهد آن هستیم کشوری که در دوران دفاع مقدس به سختی در مرز‌های خود با دشمن مقابله میکرد امروز خارج از مرز‌ها در حال دفاع از تمامیت عرضی خود است.

 

 وی ادامه داد: افرادی که فکر می‌کنند با تصویب قانون ممانعت از حضور جوانان درهیات مذهبی و فعالیت‌های مساجد و پایگاه‌های بسیج می‌توانند جوانان را از راه و مسیر اصلی انقلاب دور کنند سخت در اشتباه هستند.

 

پناهیان با انتقاد از افرادی که به دنبال سازش با آمریکا هستند اظهار کرد: امروز عده‌ای برای از میان برداشتن" شعار مرگ بر آمریکا" به ساحت امام حسین(ع) توهین کرده و با تحریف واقعه کربلا این حادثه عظیم تاریخی را مذاکره و دلیل همراهی خانواده و اهل بیت امام حسین(ع) در این سفر را صلح و مذاکره معرفی می‌کنند.

 

این مبلغ و کارشناس مسائل دینی و مذهبی در خاتمه با اشاره به آیاتی از قرآن خاطر نشان کرد: قرآن می‌گوید مومنین با خداوند عهد و پیمان بسته‌اند که تا آخرین لحظه پای مبارزه با استکبار و در مسیر حق باشند و کسانی که امروز دم از سازش و مذاکره با کفار و مستکبرین می‌زنند عهد و پیمان خود با خداوند را زیر پا گذاشته‌اند.

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, یادواره شهدا, اسلام رحمانی, اسلام انقلابی, مذاکره, سازش, حجت الاسلام پناهیان, احمد پناهیان, شهرستان محلات, مسجد جامع محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *