آل سعود مصداق بارز منافق از دیدگاه قرآن است

19 شهریور 1395 کد خبر : 988614713 | بازدید : 1768

صبح محلات_امام جمعه محلات گفت: آل سعود از هر فرصتی برای ایجاد فساد در روی زمین استفاده میکند و طبق آیه صریح قرآن این اقدام مصداق بارز منافقین است.

 

به گزارش خبرگار صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در خطبله‌های نماز جمعه این هفته محلات با اشاره به سالروز حادثه منا گفت: آل سعود مسئول این جنایت است و بر اساس آیات صریح قرآن اعمال و رفتار آل سود مصداق بارز منافق است.

 

وی ادامه داد: طبق آیه 205 سوره بقره منافقین از هر فرصتی برای فساد در زمین و نابودی تمامی موجودات استفاده می‌کنند و جنایات آل سعود روی زمین بر همه مردم دنیا مشهود است.

 

ربانی تجهیز و پشتیبانی از گروه‌های تکفیری، ایجاد رابطه دوستی با رژیم صهیونیستی، کشتار مسلمنان بی گناه یمن، اشغال بحرین و خیانت به مردم بحرین و بی لیاقتی آنها در مدیریت حج سال گذشته را نمونه‌ای از اقدامات منفقانه آل سعود در حق مسلمانان معرفی و اظهار کرد: از مجامع بین المللی و حقوق بشری هیچ توقعی برای محکومیت آل سعود نیست اما سکوت مجامع و دولت‌های اسلامی خیانت به جهان اسلام و مسلمانان است.

 

وی همچنین با اشاره به سالگرد حادثه 11 سپتامبر در آمریکا بیان کرد: با گذشت چندین سال از ای حادثه نقش آل سعود در این حادثه بر همه روشن شده نقشی که با همراهی رژیم صهیونیستی و آمریکا انجام شد و پای آمریکا را به بهانه مبارزه با تروریسم به عراق و افغانستان باز کرد.

 

امام جمعه محلات در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به نزدیکی به ایام بازگشایی مدارس از همه مردم خواست در جهت کمک به دانش آموزان نیازمند برای تحصیل اقدام کنند.

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, نماز جمعه محلات, مام جمعه, آل سعود, منافقین, حادثه منا, شهرستان محلات, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *