مصوبات سفر معاون وزیر به شهرستان محلات در تهران نهایی خواهد شد/دو بانده سازی محور محلات خمین به زود آغاز خواهد شد

18 شهریور 1395 کد خبر : 988614709 | بازدید : 1770

صبح محلات_نماینده مردم محلات  دلیجان در مجلس شوای اسلامی گفت: معاون وزیر راه و شهرسازی طی سفر به محلات در جریان برخی مشکلات و پروژه‌های مرتبط با حوزه راه و شهرسازی قرار گرفت و در جلسه آتی در تهران با حضور دیگر مسئولین وزارت راه و شهرسازی راه‌های حل این مشکلات بررسی خواهد شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه سفر معاون حقوقی و پارلمانی وزیر راه و شهر سازی به شهرستان محلات در جمع خبرنگاران گفت: معاون وزیر راه و شهرسازی طی سفر به شهرستان محلات ضمن بازدیدی از پروژ‌ه میدان در دست احداث باقرآباد و تعریض جاده باقرآباد، دو بانده سازی محور زیر آب محلات و همچنین بلوار آیت الله غفاری در جریان برخی مشکلات ونیازمندی‌های شهرستان قرار گرفت که در جلسه آتی در تهران با حضور دیگر مسولین وزارت راه و شهرسازی در خصوص تعهدات معاون وزیر در بازدید امروز تصمیمات نهایی اتخاذ خواهد شد.

 

وی ادامه داد: در بحث محور زیر آب شهر محلات 5 کیلومتر از مسیر دو بانده و آسفالت شده و در حال حاضر آماده بهره برداری نیز هست و 11و نیم کیلومتر باقی مانده  تا میدان حاجی آباد و از میدان حاجی آباد تا سفی آباد نیز باقی مانده است که امیدواریم در سال جاری آغاز شود.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: موضوع تکمیل آسفالت جاده دانشگاهٰ، دریافت زمین جهت احداث ساختمان جدید فرانداری محلات، دریافت زمین ورزشگاه یک هزار نفری و زمین ویژه مسکن محرومین در حوزه محلات و دلیجان به عنوان برخی از نیاز‌های شهرستان محلات به معاون وزیر معرفی و قول‌های مساعدی نیز گرفیم که در نشستی در تهران با حضور مسولین وزارت خانه راه‌های اجرایی کردن تعهدات معاون وزیر در شهرستان را بررسی می‌شود.

 

 سلیمی در خصوص تعریض و دوبانده سازی محور محلات ـ خمین نیز اظهار کرد: مسئله اجرا با دولت است و در این زمینه نمایده تنها می‌تواند پیگیری های لازم را انجام دهد و سفر معاون وزیر راه و شهرسازی هم در راستای وظیفه پیگیری نماینده محقق شده است.

 

 وی افزود: کار دو بانده سازی محور خمین- محلات از سمت خمین تا سه راهی حاجی آباد تا پایان امسال به اتمام خواهد رسید و در سه راهی حاجی آباد به منظور کاهش مخاطرات جاده زیرگذری به سمت محلات احداث و ادامه روند تعریض و دوبانده سازی از میدان حاج آباد محلات تا میدان امام خمینی(ره) باقرآباد به عنوان کمربندی آغاز خواهد شد.

 

نماینده مردم محلات  دلیجان در مجلس شوای اسلامی در خصوص مشکلات مسکن مهر نیز خاطر نشان کرد: در بحث مسکن مهرشهرهای محلات و دلیجان نیز مشکلاتی در زمینه مدرسه وجود دارد که مسائل عنوان شده و در جلسه تهران پیگیر دریافت مصوبات خواهیم بود.

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی, علیرضا سلیمی, مسکن مهر, تعریض و دو بانده سازی, محور محلات خمین, معاون وزیر راه و شهرسازی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *