اظهار رضایت معاون تربیت بدنی اداره کل از روند پروژه های ورزشی شهرستان محلات

1 خرداد 1392 کد خبر : 9886147 | بازدید : 974

به گزارش خبرنگار صبح محلات به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش آقای دمنه معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی طی بازدید یکشنبه ۲۹/۰۲/۱۳۹۲ از پروژه های ورزشی

 

شهرستان محلات در پاسخ به مسئول روابط عمومی از ارزیابی خود از این بازدید اعلام کردند:

احداث و توسعه فضاهای ورزشی به عنوان یکی از فاکتورهای اصلی جهت آموزش درس تربیت بدنی و فعالیت های مکمل آن و از اهداف حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت در راستای تحقق سند تحول بنیادین می باشد.

 

آنچه مسلم است چیزی که بنده در این سال ها شاهد بوده ام، عدم استقبال خیرین از پروژه های ورزشی است که عمدتاً تمایل بیشتری به ساخت مدارس دارند تا فضاهای ورزشی، طبق نظر کارشناسان و متخصصین با توجه به شرایط کنونی جوامع بشری و زندگی ماشینی و کم تحرکی، نقش ورزش و فعالیت های ورزشی مدارس به عنوان یک عامل پیشگیری و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی و فراهم نمودن سطح سلامت و تندرستی جامعه غیر قابل انکار می باشد و باید در این خصوص فرهنگ سازی کرد و توجه و ترغیب خیرین به بحث ورزش مسمر ثمر خواهد بود.

 

از نکات قابل توجه و تقدیرات در شهرستان اهتمام همکاران محترم در جذب اعتبارات خیرین جهت ساخت پروژه های ورزشی است که قابل تقدیر است و آنچه روشن است آینده بسیار خوب شهرستان در فعالیت های ورزشی که در نهایت منجر به زیر ساخت سلامت شهرستان و داشتن جامعه ای سالم خواهد شد.

 

انشاءا... بتوانیم در آینده ای نزدیک جلسه مسئولین تربیت بدنی استان را در شهرستان محلات برگزار نماییم تا همکاران از نزدیک شاهد عملکرد این شهرستان باشند و بتوانند تبادل نظر و کسب تجربه کنند.

 

 

 

منبع: پرتال آموزش و پرورش

 
تگها: پرِه های ورزشی, شهرستان محلات, اداره آموزش و پرورش, معاون تربیتی, اظهار رضایت

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *