سرمربی تیم ملی فوتبال 5 نفره؛

تیم ملی فوتبال 5 نفره با آمادگی کامل در پارالمپیک حاضر می‌شود+برنامه بازی ها در پارالمپیک ریو

10 شهریور 1395 کد خبر : 988614671 | بازدید : 1784

صبح محلات_سرمربی تیم ملی فوتبال 5 نفره گفت: شرایط تیم ملی فوتبال 5 نفره کشور در مسابقات پارالمپیک ریو نسبت به پارالمپیک لندن بسیار بهتر است اما نمیتوان پیش بینی خاصی نسبت به نتایج پیشرو داشت.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات جواد فلفلی سرمربی تیم  ملی فوتبال  5 نفره کشور در گفتگو اختصاصی با خبرنگار ما پیش از اعزام به مسابقات پارالمپیک ریو گفت: تیم ملی فوتبال 5 نفره کشور بعد از برگزاری 12 مرحله اردوی آمادگی و شرکت در تورنومنت جهانی برزیل با آمادگی و شناخت کامل از حریفان خود در پارالمپیک ریو حاضر خواهد شد.

 

وی ادامه داد: تیم ملی کشورمان در گروه بسیار سختی قرار گرفته و برای کسب عنوان در مسابقات ریو باید به مصاف قهرمانان قاره‌های مختلف برود.

 

فلفلی با اشاره به کسب جایگاه ششم تیم فوتبال 5 نفره کشور در پارالمپیک لندن اظهار کرد: این دومین حضور تیم فوتبال 5 نفره کشور به مسابقات پارالمپیک است و با توجه به برگزاری اردوهای متعدد و امکانات بهتری که در اختیار تیم قرار گرفت وضعیت کلی تیم نسبت به مسابقات پارالمپیک لندن بسیار بهتر است.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال 5 نفره کشور در ادامه با اشاره به کسب جایگاه نایب قهرمانی ایران در تورنومنت برزیل که در خرداد ماه گذشته برگزار شد بیان کرد: جمعا هشت تیم به مسابقات پارالمپیک ریو راه پیدا کرده اند و یکی از جذابیت‌های فوتبال عدم امکان پیش بینی آن است و نمیتوانیم بگوییم به واسطه کسب مقام در تورنومنت برزیل در پارالمپیک نیز موفق خواهیم بود.

 

تیم ملی فوتبال 5 نفره کشور در مسابقات پارالمپیک در گروه A با برزیل قهرمان جهان و میزبان مسابقات، مراکش قهرمان آفریقا و ترکیه قهرمان اروپا قرار گرفته است.

 

تیم ملی فوتبال 5 نفره کشور روزهای 19، 21 و 23 شهریور به ترتیب به مساف تیم‌های ترکیه، مراکش و برزیل خواهد رفت.

 

لازم به ذکر است کاروان پارالمپیک کشور با عنوان کاروان "شهداء منا" شب گذشته ایران را به مقصد ریو ترک کرد و مسابقات پارالمپیک به صورت رسمی از 18 شهریور ماه آغاز خواهد شد.

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, فوتبال, تیم ملی, فوتبال 5 نفره, سرمربی, پارالمپیک, کاروان شهداء منا

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *