برای نخستین بار در کشور

جشنواره خیابان کتاب در محلات برگزار خواهد شد+معرفی تصویری میزهای کتاب

10 شهریور 1395 کد خبر : 988614670 | بازدید : 1889

صبح محلات_اولین جشنواره و نمایشگاه خیابان کتاب با هدف ارتقاء فرهنگ کتابخوانی همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) در محلات برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار صبح محلات، این جشنواره خیابانی که با هدف ارتقاء فرهنگی کتاب و کتابخوانی در میان عموم جامعه در جهت توسعه فرهنگی و در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری برگزار خواهد شد.

سید احمد سجادی فرماندار محلات در تشریح برگزاری جشنواره خیابان کتاب در محلات گفت: در این جشنواره که طرح ابتدایی آن توسط مشاوران جوان فرماندار محلات تهیه و تدوین شده است، نمایشگاهی چند ساعته در یکی از خیابان‌های شهر محلات جهت آشنایی مردم با فرهنگی کتاب و کتابخوانی و همچنین آشنایی با نویسندگان شهرستانی برپا خواهد شد.

 

وی ادامه داد: در جشنواره خیابان کتاب شهر محلات بیش از 20 میز مختلف با موضوعات مختلف و متنوع جهت آشنایی مردم با دستاوردهای شهرستان در زمینه تالیف و مطالعه کتاب در معرض دید عموم مردم قرار خواهد گرفت.

 

فرماندار محلات در خاتمه خاطر نشان کرد: قرار نیست در این طرح چند ساعته مردم کتابخوان شوند اما قطعا برگزاری چنین نمایشگاه و جشنواره‌ای گامی مهم در راستای آشنا کردن مردم با فرهنگ کتاب و کتابخوانی خواهد بود.

 

برپایی میز تبادل کتاب، تعویض کتاب با قلیان، دستاوردهای و آثار حوزه علمیه، آثار دفاع مقدس، عرضه آثار و تالیفات مولفین و نویسندگان شهرستان محلات و همچنین میز فروش با تخفیفات ویژه بخشی از میز‌ها و بخش‌های پیش بینی شده در این جشنواره است.

 

اولین جشنواره خیابان کتاب کشور 13 شهریور همزمان با سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) از ساعت 16 الی 20 در خیابان شهید رجایی میانی حد فاصل میدان چنار تا میدان نماز شهر محلات برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, جشنواره, خیابان کتاب, فرهنگ کتاب خوانی, میز تبادل کتاب, تعویض کتاب با قلیان, نخستین جشنواره خیابان کتاب

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *