در مراسم بدرقه ورزشکاران محلاتی عضو کاروان پارالمپیک عنوان شد؛

ورزشکاران آنطور که شایسته یک مسلمان شیعه ایرانی است رفتار کنند/بازگرداندن ورزش شهرستان به جایگاه سابق خود نیازمند همکاری همگان

4 شهریور 1395 کد خبر : 988614646 | بازدید : 4629

صبح محلات_ورزشکاران محلاتی عضو کاروان پارالمپیک کشور با بدرقه مسئولین شهرستانی عازم ریو شدند.

  

به گزارش خبرنگار صبح محلات، سه عضو کاروان پارالمپیک کشور پیش از ظهر امروز با بدرقه مسئولین شهرستانی در فرمانداری به مسابقات اعزام شدند.

 

 

 

امام جمعه محلات؛

ورزشکاران ایرانی آن طور که شایسته یک مسلمان شیعه ایرانی است در مسابقات رفتار کنند

 

حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات نیز در آیین بدرقه اعضای کاروان پارالمپیک گفت: شما ورزشکاران مرحله اول را که انتخاب به عنوان نماینده ایران در مسابقات بوده را پشت سر گذاشته اید و حالا باید به فکر کسب جایگاه‌های بالاتری در مسابقات باشید.

 

وی ادامه داد: شما ورزشکاران در مسابقات جهانی در درجه اول نماینده تمامی مسلمانان و در درجه دوم نماینده تمامی شیعیان و پیروان مکتب اهل بیت و در درجه سوم نماینده جمهوری اسلامی و کشور ایران هستید پس آن طور که شایسته یک مسلمان شیعه ایران است رفتار کنید چرا که چشم جهانیان نظاره گر تمام شما ورزشکاران است.

 

 

 

فرماندار محلات؛

علارغم وجود پتانسیل مناسب ورزشی، شهرستان محلات در جایگاه مناسبی در سطح استان قرار نگرفته است

سید احمد سجادی فرماندار محلات در این آیین گفت: علارغم آن که کاروان ایران در المپیک به جایگاه مناسب و جایگاه شایسته خود دست پیدا نکرد اما، معمولا کاروان پارالمپیک در ادوار مختلف جایگاه به مراتب بهتری را کسب کرده است.

 

وی در ادامه با انتقاد از جایگاه ورزش شهرستان در استان اظهار کرد: شهرستان محلات از پتانسیل خوب و مناسبی در زمینه ورزش برخوردار است اما متاسفانه ورزش شهرستان محلات نتوانسته جایگاه مناسبی را در سطح استان کسب کنده و امیدواریم به زودی و با ایجاد تغییرات در اداره ورزش و جوانان شهرستان محلات شاهد تغییر اساسی در وضعیت ورزش شهرستان باشیم.

 

 

 

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی:

ورزشکاران الگوی جوانان و نوجو.انان در جامعه هستند/بازگست به جایگاه سابق در ورزش نیازمند همدلی و همکاری همگان است

 

در ادامه این جلسه، محسن غفاری معاون مدیر کل ورزش و جوانان استان با اشاره به جایگاه قدیم ورزش استان مرکزی در سطح کشور گفت: محلات یکی از ارکان ورزش استان بوده است و در زمانی که قهرمانی در استان مرکزی با قهرمانی در سطح کشور همتراز بود ورزشکاران محلاتی در صدر استان بودند.

 

وی ادامه داد: اگر قرار باشد محلات به جایگاه سابق خود در ورزش برگردد همه مسئولین و همه پیشکسوتان و ورزشکاران باید دست به دشت هم دهند.

 

غفاری در بخش دیگری از سخنان خود با الگو و نمونه معرفی کردن ورزشکاران اعزامی شهرستان محلات به مسابقات پارالمپیک گفت: شما ورزشکاران در مسابقات پارالمپیک به عنوان نمونه و الگویی برای همه جامعه معرفی می‌شوید و نباید از اخلاق و رفتار محروم باشید.

 

وی همچنین افزود: ورزشکار ما نباید در هر جایگاه و مجلسی و با هر کسی نشست و برخاست داشته باشد و متاسفانه امروز شاهد انتشار تصاویری از ورزشکاران هستیم که به هیچ وجه شایسته آنها نیست.

 

معاون مدیر کل ورزش و جوانان استان همچنین خاطر نشان کرد: شما ورزشکاران در آوردگاه جهانی پارالمپیک الگوی جوانان و نوجوانان هستید و پس از دریافت مدال و کسب عنوان قهرمانی وارد دوره ماندگار پهلوانی خواهید شد و باید برای پرورش ورزشکاران و قهرمانانی مفید برای زندگی تلاش کنید.

 

 

لازم به ذکر است در این مراسم عیسی زیراهی عضو تیم والیبال نشسته کشور به علت حضور در اردوی تیم ملی حضور نداشت.

 

 

جواد فلفلی سرمربی تیم ملی فوتبال 5 نفره

 

 

 

 

اکبر شوشتری عضو تیم ملی فوتبال 5 نفره

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, ورزشکاران محلاتی, کاراوان پاراالمپیک, بدرقه, اعزام, فرماندار محلات, امام جمعه محلات, اخلاق ورزشی, قرهمان ورزشی, ورزش شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *