بهره برداری از پروژه های مهم شهرستانی در سفر رئیس جمهور/افتتاح برخی از پروژه های آماده برای هفته دولت در سفر ریاست جمهوری

3 شهریور 1395 کد خبر : 988614641 | بازدید : 4507

صبح محلات_فرماندار محلات گفت: همزمان با هفته دولت 18 پروژه شهرستانی با اعتباری بالغ بر 260 میلیارد ریال و اشتغال زایی 66 نفر در شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، سید احمد سجادی فرماندار محلات در جمع خبرنگاران در خصوص برنامه‌های هفته دولت در شهرستان محلات گفت: به استثنای دو پروژه بزرگ شهرستان افتتاح آنها  تا زمان سفر آتی ریاست جمهوری و هیئت دولت به استان به حالت تعلیق در آمد است 18 پروژه در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

 

وی ادامه داد: این پروژه ها با سرمایه گذاری بیش از 260  میلیارد ریالی بخش دولتی و خصوصی اجرایی شده است و 66 فرصت شغلی جدید در شهرستان ایجاد خواهد کرد.

 

فرماندار محلات  همچنین افزود: افتتاح جاده سلامت شهر نیم ور، آسفالت جاده‌های روستایی منطقه بزیجان، بهسازی پل روستای محمدآباد، افتتاح چند باب گلخانه با اعتبار 14 میلیارد ریال، افتتاح چند واحد سنگ بری با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد ریال، افتتاح یک باب مدرسه خیر ساز با اعتبار 20 میلیارد ریال و دو بابا منزل مسکنوی ویژه مددجویان بهزیستی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون ریال بخشی از مهمترین پروژه های برنامه ریزی شده برای بهره برداری در هفته دولت است.

 

سجادی همچنین با اشاره به پیش بینی تعدادی طرح برای سفر ریاست جمهوری گفت: افتتاح یک کارخانه در مجموعه سنگستان، افتتاح 24 واحد ویژه گدشگری در پارک سرچشمه، کلنگ زنی انتقال گاز به روستای آبگرم و بهره برداری از دو پروژه در بخش بهداشت و درمان از جمله مهمترین پروژه های برنامه ریزی شده برای سفر ریاست جمهوری است.

 

فرماندار محلات در خاتمه با اشاره به قریب الوقوع بودن سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان مرکزی خاطر نشان کرد: در هفته دولت امسال سفر مقامات استانی به شهرستان را نخواهیم داشت چرا که برنامه ریزی اصلی در افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها برای سفر ریاست جمهوری برنامه ریزی شده است.

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, هفته دولت, شهرستان محلات, افتتاح پروژه, سفر ریاست جمهوری, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *