پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان محلات برگزار شد+عکس

1 شهریور 1395 کد خبر : 988614631 | بازدید : 2107

صبح محلات-پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان محلات با معارفه 3 مدیر جدید شهرستانی، تجلیلی از مدیران فعال شهرستان در نماز جمعه شهر محلات و تجلیل از مدیر بازنشیته آب و فاضلاب شهر نیم ور به کار خود پایان داد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان محلات به ریاست سید احمد سجادی فرماندار محلات با حضور مدیران اجرایی شهرستان محلات پیش از ظهر روز گذشته در سالن جلسات فرمانداری محلات برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه که همزمان با ایام اقامه اولین نماز جمعه در نظام جمهوری اسلامی برگزار شد، حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات و حجت الاسلام تقی لطفی امام جمعه شهر نیم ور ضمن اشاره به جایگاه والای نماز جمعه در آیات و روایات به معرفی نقش موثر نماز جمعه در خنثی سازی نقشه‌های دشمنان در سالهای پس از انقلاب پرداخته و خواستار کمک مسئولین شهرستان در جهت تقویت نماز جمعه شدند.

 

در ادامه این جلسه محمد امیدبیک و حسین رجبی مسئولین ستاد نماز جمعه شهرهای محلات و نیم ور گزارشی از عملکر یک ساله ستاد نماز جمعه شهرهای محلات و نیم ور و برخی مشکلات و پیشنهادات خود در راستای تقویت نماز جمعه را عنوان کردند.

 

در بخش پایانی سخنرانی‌ها سید حمد سجادی فرماندار شهرستان محلات ضمن تبریک هفته دولت به تمامی مسئولین دولتی شهرستان محلات اقدامات موثر و شایسته دولت تدبیر و امید در سطح کشور و شهرستان محلات را معرفی کرد.

 

سجادی همچنین در پایان این جلسه ضمن معرفی آقایان، اسد آقااسدی به عنوان ریاست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان محلات، حامد سروش به عنوان ریاست دانشگاه پیام نور محلات و امین نظری به عنوان سرپرست جدید آب و فاضلاب شهر نیم ور با اهداء لوح از زحمات امرالله بیگی رئیس سابق اداره آب و فاضلاب شهر نیم ور تقدیر کرد.

 

در پایان این جلسه از 15 نفر از مدیران و روسای ادارات شهرستان محلات به واسطه حضور مستمر و موثر در نماز جمعه و همچنین همکاری با ستاد نماز جمعه شهر محلات با اهداء لوح تقدیر از طرف این ستاد نماز جمعه شهر محلات تجلیل شد.

 

 

 

تقدیر از امرالله بیگی رئیس سابق اداره آب و فاضلاب شهر نیم ور

 

 

 

 

تقدیر از مسئولین ستاد نماز جمعه شهرهای محلات و نیم ور

 

 

 

 

 

 

 

تقدیر از مدیران و مسئولین فعال در نماز جمعه شهر محلات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, شورای اداری شهرستان محلات, معارفه, تجلیلی, مدیران, ستاد نماز جمعه

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *