دولتمردان به مطالبات رهبری بیشتر توجه کنند/استکبار و غرب به دنبال آشوب سازی در داخل کشور هستند/منافقین در فرصت انتخابات آینده به دنبال آشوب سازی در کشور هستند

29 مرداد 1395 کد خبر : 988614616 | بازدید : 1431

صبح محلات_امام جمعه محلات گفت: دولتمردان در هفته دولت بدون توجه به سلایق موجود در کشور و تنها برای امید بخشی به آحاد جامعه دستاوردهای انقلاب را به مردم اطلاع رسانی کنند.

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در خطبه های نماز جمعه این هفته محلات با اشاره به سالروز به آتش کشیده شدن مسجدالقصی توسط یک یهودی و روز جهانی مسجد گفت: در روایات تاکید فراوانی برای توجه مومنین به جایگاه مسجد شده است چرا که مسجد تجلی گاه وحدت و مقابله با تهدیدات جنگ نرم است.

 

وی ادامه داد: مساجد مرکز و پشتیبان انقلاب اسلامی بودند از همین رو امام راحل مساجد را سنگر معرفی کرد.

 

ربانی با اشاره به سالروز شهادت شهیدان رجایی و با هنر توسط منافقین و در پیش بودن هفته دولت بیان کرد: دولت و دولتمردان باید توجه بیشتری به منویات و مطالبات رهبری در مباحثی همچون اقتصاد مقاومتی، عدم اعتماد به غرب و توجه به ظرفیت های درونی کشور داشته باشند.

 

امام جمعه محلات همچنین افزود: دولت با وجود تمامی اخلاف سلیقه های موجود در کشور در هفته دولت تلاش کند با بیان دستاوردهای مهم نظام مردم را به انقلاب و نظام امیدوار کند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نگرانی غرب و استکبار از حضور قدرتمند ایران در منطقه بخصوص سوریه و عراق اظهار کرد: استکبار برای جلوگیری از این حضور ایران در منطقه به دنبال ایجاد درگیری در داخل کشور است و در همین راستا نیز آمریکا در طرحی مشترک با عربستان به دنبال ارسال پول و اسلحه برای تمامی گروهک های معاند داخل کشور است.

 

ربانی با اشاره به آغاز برخی تحرکات گروهک های تروریستی در داخل کشور طی ماه های گذشته گفت: شناسایی و نابودی گروه های تکفیر در روزهای اخیر در تهران و کرمانشاه نشانه هایی بر همین مدعاست.

 

امام جمعه محلات حمایت های آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی از منافقین طی ماه های اخیر و حضور مقامات عربستانی در اجتماع منافقین در پاریس را یکی دیگر از نشانه های آغاز طرح مشترک برای مقابله با ایران معرفی و بیان کرد: منافقین در سالهای پس از انقلاب نشان دادند سه نقش جاسوسی برای دشمن، اقدامات تروریستی و ایجاد آشوب را به خوبی آموزش دیده و قابلیت اجرایی آن را دارند و به همین دلیل استکبار به دنبال حمایت و ارتباط با این گروهک منحط و جدا شده از انقلاب و ایران است.

 

وی با اشاره به نقش فعال منافقین در آشوب های سال 60 و پشتیبانی و نقش آفرینی در فتنه 88 بیان کرد: زمینه برای اجرای این نقش منافقین یعنی آشوب سازی در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو فراهم خواهد شد و مردم با هوشیاری کامل نباید اجازه آغاز آشوب در سطح جامعه را بدهند.

 

امام جمعه محلات در خاتمه با اشاره به برنامه ریزی برای ایجاد موکب در ایام اربعین در مسیر پیاده روی نجف تا کربلا توسط شهرستان محلات خاطر نشان کرد: پیاده روی اربعین نمایش اقتدار شیعه است و ما نیز باید تلاش کنیم برای باشکوه تر شدن این نمایش نقشی را بر عهده بگیریم و قطعا راه اندازی این موکب نیازمند کمک همه مردم شهرستان است.

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, امام جمعه محلات, نماز جمعه محلات, خطبه های نماز جمعه محلات, منافقین, آشوب سازی در کشور, ایجاد تنش در ایران, استکبار جهانی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *