تامین امنیت رژیم صهیونیستی، هدف استکبار از اختلاف افکنی میان مسلمانان/آل سعود نقش آفرین اهداف استکبار در منطقه/درز اطلاعات هسته ای ایران نشان دهنده غیر قابل اطمینان بودن آژانس بین المللی انرژی اتمی است

8 مرداد 1395 کد خبر : 988614541 | بازدید : 12703

صبح محلات_امام جمعه محلات گفت: آل سعود برای خوش خدمتی به آمریکا در صدد ایجاد اختلاف در مین مسلمانان منطقه است.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در خطبه های نماز جمعه این هفته محلات با اشاره به سلب تابعیت و محاکمه شیخ عیسی قاسم از مبارزان بحرینی توسط آل خلیفه گفت: حذف علمای شیعه و رهبران دینی به دستور استکبار جهانی و به دست حکام مرتجع عربی منطقه در حال اجرایی شدن است.

 

وی ادامه داد: اعدام شیخ نمر در عربستان، برخورد با شیخ زکزاکی در نیجریه و سرکوب رهبر و شیعیان کشمیر هند با هدف جلوگیری از نفوذ فکر جمهوری اسلامی در کشورهای منطقه صورت گرفته است.

 

ربانی با اشاره به نفوذ فکری رهبر انقلاب در میان مسلمانان منطقه بیان کرد: مستکبران جهانی برای بقای حکومت ظالمانه خود ضمن تلاش برای از میان برداشتن رهبران مسلمان به دنبال اختلاف افکنی میان مسلمانان توسط حکام مرتجع عربی منطقه نیز هستند.

 

امام جمعه محلات هدف اصلی و نهایی استکبار از اختلاف افکنی میان مسلمانان و برخورد با رهبران دینی را تامین امنیت رژیم صهیونیستی دانست.

 

وی با اشاره به برگزاری نشست وزرای خارجه اتحادیه عرب و صدور بیانیه با عنوان محکوم کردن مداخلات ایران در کشورهای منطقه را تحت فشارهای عربستان دانست و اظهار کرد: هدف اصلی آل سعود از این اقدامات چیزی جز ایران هراسی در منطقه و خوش خدمتی برای استکبار نیست.

 

نماینده ولی فقیه در شهرستان محلات در تشریح چرایی علنی سازی روابط عربستان با رژیم صهیونیستی گفت: آل سعود با این اقدام خود هدفی جز تضعیف آرمان فلسطین مستقل و ایجاد تنش بین مسلمانان ندارد.

 

ربانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به درز اطلاعات محرمانه هسته ای ایران به روزنامه ها و خبرگزاری های خارجی از طرف آژانس بین المللی انرژی اتمی اظهار کرد: درز این اطلاعات و انتشار آنها در رسانه های خارجی بار دیگر نشان داد آژانس بین المللی انرژی اتمی نه تنها یک سازمان مستقل نیست بلکه به اصل محرمانه بودن اطلاعات در اختیار خود نیز توجه نکرده است و این امر بازهم ثابت کرد که سازمانهای تحت سلطه غرب قابل اعتماد نیستند.

 

امام جمعه محلات در خاتمه با اشاره به بد عهدی های آمریکا در قضیه برجام خاطر نشان کرد: اقدامات اخیر کنگره آمریکا در وضع تحریم های جدید علیه ایران نشان داد که هیچ گاه نباید به غرب به سرکردگی آمریکا اعتماد کامل و بی چون و چرا داشت.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, نماز جمعه محلات, امام جمعه محلات, خبر محلات, آل سعود, آل خلیفه, خوش خدمتی به آمریکا, آژانس بین المللی انرژی اتمی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *