انتقال آب به سرچشمه محلات مشکل آب شرب مناطق مرتفع شهر محلات را رفع خواهد کرد

3 مرداد 1395 کد خبر : 988614515 | بازدید : 1569

صبح محلات_مدیر کل آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: خط لوله انتقال آب سرچشمه محلات تا بهار سال اینده به بهره برداری خواهد رسید.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، عبدالرضا خلیلی مدیر کل آب و فاضلاب استان مرکزی در حاشیه بازدید استاندار مرکزی از تصفیه خانه و شبکه اب شرب شهر محلات در جمع خبرنگاران گفت: فاز اول تصفیه خانه آب شرب شهر محلات به پایان رسیده است و فاز نهایی نیز تا نیمه ماه جاری به پایان خواهد رسید.

 

وی ادامه داد: یکی از مشکلات توزیع آب در سطح شهر محلات وجود مناطق مرتفع در شهر است و برای حل این مشکل نیز عملیات اجرای احداث خط لوله آب سرچشمه محلات شهریور ماه سال جاری آغاز خواهد شد.

 

خلیلی اجرا پروژه انتقال آب به سرچشمه را درخواست بجای مسئولین شهرستان عنوان و افزود: اجرای این پروژه و انتقال آب به مخازن سرچشمه مشکل 20 ساله محلات در تامین اب مناطق مرتفع شهر محلات را رفع خواهد کرد و طبق برنامه ریزی صورت گرفته پروژه در بهار سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

 

مدیر کل آب و فاضلاب استان مرکزی در خاتمه با اشاره به براورد 50 میلیارد ریالی اجرای پروژه خاطر نشان کرد: اجرا چنین پروژه‌ای جزو طرح‌های مصوب شهرستان محلات نبوده است اما با توجه به نیاز شهرستان و با مشارکت مسئولین شهرستانی این پروژه اجرایی و به بهره برداری خواهد رسید.

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, آب و فاضلاب, انتقال آب, تصفیه خانه آب محلات, انتقال آب به سرچشمه, مشکل آب شرب, مناطق مرتف, شهر محلات, اخبار محلات, خبر محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *