افتتاح تصفیه خانه آب محلات در سفر ریاست جمهوری/حل مشکل آب شرب مناطق مرتفع شهرستان در دستور کار

3 مرداد 1395 کد خبر : 988614514 | بازدید : 1137

صبح محلات_استاندار مرکزی گفت: تصفیه خانه آب شرب شهر محلات در کمتر از یک ماه آینده در سفر ریاست جمهور به استان مرکزی افتتاح خواهد شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، محمود زمانی قمی که پیش از ظهر امروز و به منظور شرکت در مجمع نمایندگان استان به شهر محلات سفر کرده بود در بازدید از تصفیه خانه و شبکه اب شر شهر محلات در جمع خبرنگاران گفت: در کنار خط انتقال آب کوچری، به قم حق آبه‌ای برای شهرستان‌های خمین، محلات و دلیجان در نظر گرفته شده بود که با افتتاح تصفیه خانه آب شهر محلات، امکان بهره برداری از تمامی سهم شهرستان محلات میسر خواهد شد.

 

وی ادامه داد: کار احداث تصفیه خانه و تاسیسات شهر محلات به اتمام رسیده و این پرژه مهم و حیاتی در سفر ریاست جمهوری افتتاح خواهد شد.

 

زمانی قمی با اشاره به مشکل انتقال آب شرب به نقاط مرتفع شهر محلات اظهار کرد: برای حل این مشکلی پروژه‌ی خط انتقال آب شرب به طول سه کیلومتر پیش بینی شده است و عملیات اجرایی آن به زودی آغاز خواهد شد.

 

استاندار مرکزی در خاتمه خاطر نشان کرد: اجرای طرح یاد شده جهت انتقال اب به مخازن سرچشمه و توزیع آن از طرح‌های مصوب شهرستانی نبوده است و تامین اعتبار اجرای این پروژه از منابع در اختیار استان تامین خواهد شد چرا که آب شرب سالم و بهداشتی حق همه مردم است و اجرای این طرح کمک شایانی به حل مشکل آب شهر محلات خواهد کرد.

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, استاندار مرکزی, تصفیه خانه آب محلات, آب شرب محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, زمانی قمی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *