افتتاح بلوک زایمان بیمارستان امام خمینی(ره) محلات/قرار گیری بلوک زایشگاه بیمارستان محلات در لیست 10 زایشگاه برتر کشور

29 تیر 1395 کد خبر : 988614495 | بازدید : 2674

صبح محلات_بلوک زایمان بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان محلات که جزو 10 بلوک زایمان برتر کشور است پیش از ظهر امروز با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی و مسئولین شهرستان محلات افتتاح شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، دکتر عبدالرحیم فردوسی ریاست مرکز بهداشت شهرستان محلات در آیین افتتاح این مرکز گفت: افتتاح و ارتقاء سطح کیفی بخش زایشگاه بیمارستان امام خمینی(ره) محلات در راستای طرح تحول نظام سلامت و ترویج زایمان طبیعی اجرا شده و به واسطه اقدامات مثبت بلوک زایمان بیمارستان محلات در سال 94 با دریافت لوح دوستدار مادر به عنوان یکی از 10 بلوک زایمان برتر کشور معرفی شد.

 

وی ادامه داد: بلوک زایمان بیمارستان امام خمینی(ره) شهر محلات در حال حاضر خدمات LDR را به صورت کامل و در یک بخش مجزا به زنان باردار و همسران آنها ارائه می‌کند.

 

فردوسی خدمات قابل ارائه در بلوک زایمان بیمارستان محلات را شامل زایمان بدون درد، زایمان بیولوژیک، حضور همسر در هنگام زایمان، زایمان در آب معرفی و اظهار کرد: با توجه به توجه ویژه وزارت بهداشت و درمان به زایمان طبیعی در طرح تحول نظام سلامت، زایشگاه بیمارستان محلات طبق استانداردهای موجود طی دو مرحله بازسازی و طی یک مرحله تجهیز شده است و در حال حاضر به عنوان یکی از تکمیل ترین بلوکهای زایمان استان مرکزی آماده ارائه خدمت است.

 

رئیس مرکز بهداشت شهرستان محلات در خاتمه عنوان کرد: با توجه به نیاز مبرم شهرستان به بخش زایمان، تمامی مراحل بازسازی و تجهیز بلوک زایمان بیمارستان محلات در هنگام ارائه خدمت به مردم و شهروندان به صورت همزمان انجام شد.

 

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک؛
بیمارستان محلات کامل‌ترین کادر متخصص بیمارستان‌های شهرستانی استان مرکزی را داراست

 

دکتر بابک نامغ ریاست سابق بیارستان امام خمینی(ره) محلات و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک در این مراسم گفت: بیمارستان محلات در بین بیمارستان‌های شهرستانی استان مرکزی یکی از کاملترین کادر‌های تخصصی را داراست و برخی از امکانات موجود در این بیمارستان در مرکز استان نیز قابل دسترسی نیست.

 

وی ادامه داد: راه اندازی بلوک زایمان بیمارستان امام خمینی(ره) محلات را در راستای طرح تحول نظام سلامت بود و بیمارستان محلات یکی از بیمارستانهای پیشرو در زمینه ترویج زایمان طبیعی است و برخی از خدمات ارائه شده در این بیمارستان در سطح کشور بی نظیر است.

 

نامغ با سرآمد معرفی کردن بیمارستان محلات در زایمان بدون درد در سطح کشور بیان کرد: اختلاف جایگاه بلوک زایمان بیمارستان محلات در امر زایمان بدون درد به عنوان رتبه اول کشور با دارند رتبه دوم چیزی بیش از 200 درصد است و همکاری و همراهی خوب مسئول زایشگاه و متخصص بیهوشی راه را برای کسب این موفقیت هموار کرده است.

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بیمارستان محلات را یک فرصت استثنائی برای شهر معرفی و خاطر نشان کرد: بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان محلات در سال 94 علاوه بر معرفی به عنوان بیمارستان دوستدار مادر، قرار گیری در بین 10 زایشگاه برتر کشور و دریافت لوح تقدیر از دست وزیر بهداشت حائض دریافت درجه یک اعتبار بخشی شد که دریافت این جایگاه تاثیر بسزایی در آینده این بیمارستان خواهد داشت.

 

در حاشیه این مراسم همچنین از بخش ضد عفونی و پاکسازی زباله‌های عفونی نیز افتتاح شد.

 

لازم به ذکر است بلوک زایمان بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان محلات در زمینی به مساحت 450 متر مربع شامل بخش زایمان در آب، زایمان بیلولوژیک، سالن یوگا و هتلینگ زایمان و با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال بازسازی و بهسازی شده است. 

 

 

بلوک زایمان بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان محلات به واسطه نوسازی و تجهیزات کامل در سفر آتی هیئت دولت به استان مرکزی از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مورد بازدید قرار خواهد گرفت.


 

 

 

 

 انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, بیمارستان محلات, زایشگاه بیمارستان محلات, بلوک زایمان, محلات, شهرستان محلات, بیمارستان دوستدار مادر

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات