ششمین مرکز اورژانس اجتماعی استان مرکزی در محلات افتتاح شد

26 تیر 1395 کد خبر : 988614477 | بازدید : 1630

صبح محلات_پیش از ظهر امروز و همزمان با هفته بهزیستی مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان محلات افتتاح شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، اولین مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان محلات و ششمین مرکز اورژانس اجتماعی استان مرکزی صبح امروز با حضور مسئولین شهرستانی و معاون اجتماعی مدیر کل بهزیستی استان مرکزی در محلات افتتاح شد.

 

عبدالکریم یادگاری معاون امور اجتماعی مدیر کل بهزیستی استان مرکزی در آیین افتتاح این مرکز گفت: مرکز فوریتهای اجتماعی سطح 3 شهرستان محلات با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی و با توجه به ماهیت فرهنگی و گردشگری بودن شهرستان و با پیگیری مسئولین این شهرستان در محلات دایر شده است.

 

وی ادامه داد: با تخصیص خودروی مخصوص فوریت‌های اجتماعی و همچنین خط تلفن سه رقمی مرکز در هفته‌ی جاری شاهد ارتقاء این مرکز به سطح 2 و سطح مورد نظر و مطلوب شهرستان خواهیم بود.

 

معاون اجتماعی بهزیستی استان مرکزی با اشاره به تغییر سبک زندگی در جوامع امروزی و افزایش برخی معضلات اجتماعی اظهار کرد: مرکز فوریت‌های اجتماعی با استفاده از کادر مجرب روانشناس و مددکار اجتماعی و با هدف مداخله اجتماعی و حضور در صحنه حوادث فرهنگی و اجتماعی در شهرستان راه اندازی شده است که برای رسیدن به اهداف عالی نیازمند حمایت دستگاه‌های مرتبط است.

 

لازم به ذکر است مرکز فوریت‌های اجتماعی شهرستان محلات در زمینی به مساحت 50 متر مربع، اعتباری بالغ بر 50 میلیون ریال و  بکارگیری 7 نفر روانشناس، مددکار به همت مسئولین و خیرین شهرستان محلات در ساختمان شهید اسماعیلیان بهزیستی شهر محلات افتتاح و از طریق تماس با سامانه 123 در خدمت همشهریان می‌باشد.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, اورژانس اجتماعی, افتتاح, شهرستان محلات, فوریت‌های اجتماعی, اخبار محلات, خبر محلات, بهزیستی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *