گره کور مسئولیت مبارزه با قاچاق کالا و ارز در محلات/سر در گمی اعضای کمسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شناسایی متولی امر

15 تیر 1395 کد خبر : 988614448 | بازدید : 2165

صبح محلات_جلسه صبح امروز کمسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان در حالی با حضور تمامی اعضا برگزار شد که هیچ یک از اعضای این کمسیون حاضر به قبول مسئولیت امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان نشد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، جلسه کمسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان صبح امروز با حضور تمامی اعضا و به ریاست معاون فرماندار محلات برگزار شد و این در حالی بود که هیچ یک از اعضای کمسیون، حاضر به قبول مسئولیت شناسایی کالای قاچاق و برگزاری گشت‌های مشترک شناسایی و جمع آوری کالای قاچاق و ارز نشدند.

 

رضا ملکی ریاست اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان محلات در خصوص قبول مسئولیت در این کمسیون گفت: اگر تنها به دنبال شناسایی متولی امر باشید ما قبول و اجرایی می‌کنیم ولی در این خصوص آیین نامه مدون و مشخصی نداریم.

 

وی با تاکید بر این که کنترل کالای قاچاق باید در مبادی ورودی و خروجی شهر صورت گیرد اظهار کرد: در خصوص شناسایی کالای قاچاق در سطح شهر و سطح اصناف هیچ دستور العملی وجود ندارد.

 

علی‌اصغر محمد امنی معاون فرماندار و ریاست جلسه با اشاره به نبود مشکل در برگزاری گشت‌های مشترک طی سالهای گذشته گفت: قطعا در خصوص کمسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز دستورالعمل و قوانین مدونی وجود دارد که باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

 

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: در جلسه آتی کمسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز دستورالعمل و قوانی مدون را بررسی و مسئولیت هر یک از اعضا به وی ابلاغ خواهد شد.

 

لازم به ذکر است جلسه صبح امروز کمسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان محلات به منظور برنامه‌ریزی برای برگزاری گشت‌های مشترک دستگاه‌های نظارتی با هدف کشف کالای قاچاقا و برخورد با عاملان توزیع و فروش آن برگزار شده بود.

 
تگها: صبح محلات, کمسیون مبارزه با قاچاق, قاچاق کالا و ارز, گشت مشترک اصناف, نبود نظارت بر کالای قاچاق, مبارزه با قاچاق, محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات, فرمانداری محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *