روز قدس نماد عملی دستورات اسلام در حمایت از مظلوم/ حضور مردم مومن و انقلابی تا ریشه کنی ظلم ادامه خواهد داشت/ مردم با مشتهای گره کرده خود جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کردند/ رژیم صهیونیستی در سراشیبی سقوط قرار گرفته

12 تیر 1395 کد خبر : 988614432 | بازدید : 1751

صبح محلات_نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات، فرماندار و امام جمعه شهرستان محلات ضمن حضور در راهپیمایی روز قدس و قدردانی از حضور مردم تنها راه نجات مردم مظلوم را مقاومت و ایستادگی عنوان کردند.

 

 

 

روز قدس نماد عملی دستورات اسلام در حمایت از مظلوم

 

 

سید احمد سجادی فرماندار شهرستان محلات در گفتگو با خبرنگار ما گفت: روز جهانی قدس میراث گران‌بها و ماندگار و فریاد رسای امام راحل و روز تظلم خواهی و آزادی خواهی مردم مسلمان جهان است.

 

وی ادامه داد: روز قدس نماد عملی دستورات اسلام در خصوص حمایت از مظلوم و ایستادگی در مقابل ظالمان است.

 

فرماندار محلات ضمن تشکر از مردم غیور و همیشه در صحنه شهرستان محلات به واسطه شرکت در راهپیمایی روز قدس گفت: مردم شهرستان محلات امروز نیز با کام‌های تشنه و گام‌های استوار در راهپیمایی شرکت کردند که به واسطه ستمی که در جای جای این جهان به مسلمانان روا داشته می‌شود اهمیت بیشتری داشت.

 

 

 

حضور مردم مومن و انقلابی تا ریشه کنی ظلم ادامه خواهد داشت

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محلات در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: مردم شریف محلات امروز همپای مردم سراسر کشور در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند تا اعلام انزجار خود از رژیم فاسد صهیونیستی و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل را به گوش جهانیان برسانند.

 

مطلبی خاطر نشان کرد: این حضور در صحنه مردم مومن و انقلابی ایران تا روزی که ریشه ظلم ستم کنده و پرچم اسلام در جای جای جهان برافراشته شود ادامه خواهد داشت.

 

 

 

مردم با مشتهای گره کرده خود جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کردند

 

 

حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: باز هم مردم مسلمان ایران و همه مسلمانمان جهان در پاسخ به ندای امام راحل در راهپیمایی روز قدس و حمایت از مردم مظلم فلسطین شرکت کردند و با مشتهای گره کرده خود جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کردند.

 

وی ادامه داد: در شرایطی که برخی حکام کشورهای اسلامی با خیانت به مردم فلسطین دوباره روابط خود را با اسرائیل تجدید کرده و حق مردم مظلوم فلسطین را نادیده گرفتند لازم بود مردم محکم‌تر و استوارتر در حمایت از مردم فلسطین در راهپیمایی شرکت کنند که این حضور اتفاق افتاد.

 

 

 

رژیم صهیونیستی در سراشیبی سقوط قرار گرفته

 

 

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار صبح محلات گفت: حضور منسجم مردم در راهپیمایی روز قدس نشان داد مردم ما با تمامی هجمه‌های تبلیغاتی، زمان شناس هستند و وظایف دینی و مذهبی، ملی و اعتقادی خود را می‌شناسند و به آن عمل نیز می‌کنند.

 

وی ادامه داد: این راهپیمایی فریاد بلند ملت‌های مسلمان و آزاده جهان علیه غصب و تجاور و تعدی بود و مردم با حضور خود اعلام کردند تنها گزینه باقی مانده برای حل مشکل فلسطین و خاورمیانه، گزینه مقاومت است و سازمانهای بین الملل توان حل مشکل جهان امروز را ندارند.

 

سلیمی راهپیمایی روز قدس را راهپیمایی مقابله با تروریسم دولتی ساماندهی شده توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست و بیان کرد: ما بارها اعلام کردیم و می‌کنیم که همراه مردم مظلوم فلسطین و حامی مقاومت در سرتاسر جهان هستیم چرا که مقاومت مقابله با تعدی، خون ریزی، قتل، غارت و تبعیض است.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در خاتمه خاطر نشان کرد: انشاالله به زودی شاهد آزادی قدس شریف خواهیم بود چرا که رژیم صهیونیستی در سراشیبی سقوط قرار گرفته و دیر نیست که صدای شکسته شدن استخوان های این رژیم غاصب به گوش جهانیان برسد.

 

انتهای پیام/ی

 
تگها: صبح محلات, امام جمعه محلات, مسئولین محلات, فرماندار محلات, فرمانده ناحیه مقاومت محلات, روز قدس

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *