اختصاصی/آگاه سازی جامعه مهمترین اقدام در زمینه مبارزه با اعتیاد

6 تیر 1395 کد خبر : 988614412 | بازدید : 5565

 

صبح محلات_اولین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرشهرستان محلات در دانشگاه ازاد اسلامی واحد محلات برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، سید احمد سجادی فرماندار شهرستان محلات در این جلسه ضمن تاکید بر لزوم همکاری دستگاه ها در پیگیری و اجرای برنامه های مصوب این کمیته گفت: پرداختن به مقوله ورزش یکی از راهکارهای پیشگیری از اعتیاد است.

 

وی ادامه داد: همچنین با تاکید بر لزوم برنامه ریزی در زمینه افزایش شور و نشاط اجتماعی دز سطح شهرستان افزود: اجرای طرح "شهر پاک" و رفع این معضل خانمان برانداز نیازمند کمک و همدلی و تلاش همه مسئولین است.

 

بهرام عابدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات نیز گفت : با افزایش آگاهی در سطح جامعه می‌توانیم در زمینه پیشگیری از اعتیاد گام‌های موثر تری برداریم.

 

وی ادامه داد: آگاهی و آموزش در زمینه اعتیاد باید اثربخشی داشته باشد تا منجر به تغییر رفتار فرد شود و باید از برنامه‌های مختلف برای سلیقه‌های مختلف و با اولویت بندی برای برای ریشه کن سازی اعتیاد استفاده کنیم.

 

در این جلسه همچنین پیرامون تقویم اجرایی 28 بندی کمیته فرهنگی پیشگیری از اعتیاد شهرستان محلات تبادل نظر و بر اجرای آن به عنوان گامی در کاهش ابتلا به اعتیاد تاکید شد.

 

 

 

 

 

 

 انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, اعتیاد, کمیته پیشگیری از اعتیاد, کمیته فرهنگی, ستاد مبارزه با مواد مخدر, محلات, شهرستان محلات, دانشگاه ازاد محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *