کلاه برداری با جعل عنوان کارمند دادگستری در محلات/جاعل در چنگال قانون

30 خرداد 1395 کد خبر : 988614392 | بازدید : 26087

صبح محلات_فرماندهی انتظامی شهرستان محلات از دستگیری فردی که با جعل عنوان و معرفی خود به عنوان کارمند دادگستری از مردم کلاهبرداری کرده بود خبرداد.

 

سرهنگ فرامرز گودرزی فرماندهی انتظامی شهرستان محلات در گفتگو با خبرنگار صبح محلات ضمن تایید خبر فوق گفت: در پی ارجاع پرونده‌ای مبنی بر کلاهبرداری با جعل عنوان کارمندان دادگستری، موضوع در دستور کار ویژه ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد فردی با معرفی خود به عنوان کارمند دادگستری، اذعان داشته از طریق ارتباط نزدیک با دادستان و قضات قادر به حل و فصل پرونده‌ها است که با این شگرد توانسته بود 4 نفر را فریب و مبلغ 150 میلیون ریال از آنها کلاه برداری کند.

 

گودرزی با اشاره به متواری شدن متهم پس از دریافت مبالغ بیان کرد: ماموران پلیس امنیت شهرستان پس از انجام اقدامات تخصصی صورت گرفته طی عملیاتی ضربتی مخفیگاه فرد شیاد را شناسایی و طی هماهنگی به مقام قضایی او را دستگیر کردند.

 

گودرزی همچنین افزود: در این رابطه متهم همراه پرونده تشکیل شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد و با قرار وثیقه مناسب روانه زندان شد.

 

وی با اشاره به همکاری و تعامل خوب مردم با مامورین بیان کرد: همه باید آگاه باشیم که همیشه افراد فرصت طلبی در جامعه وجود دارند که منتظر کوچکترین غفلت و سهل انگاری از جانب ما هستند تا با فریب ما به مقاد شوم خود نزدیک شوند.

 

فرماندهی انتظامی شهرستان محلات بهترین راهکار مقابله با افراد سود جو را ارتقاء سطح آگاهی نسبت به قوانین دانست و خاطر نشان کرد: عدم اعتماد بی جا به افراد غریبه و نا آشنا در رسیدگی به امور مختلف میتواند در کاهش جرایم کلاه برداری نقش بسزایی را ایفا کند و از همه شهروندان انتظار داریم در مواجهه با چنین افرادی سریعا موضوع را از طریق تلفن 110 به مرکز فوریت‌های پلیس اطلاع دهند.

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, جعل عنوان, کارمند دادگستری, فرماندهی انتظامی محلات, سرهنگ گودرزی, کلاه برداری, عنوان, شهرستان, محلات, انتظامی, گودرزی, افراد, کلاهبرداری, فرماندهی, معرفی, کارمند, نزدیک, دادگستری, موضوع, ماموران, قضایی, دادگستری،, گرفته, اشاره, خبرداد, محلات_فر

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *