هیچ محدودیتی برای مصاحبه مدیران شهرستانی با خبرنگاران نیست/برخی مدیران جرات مصاحبه با خبرنگاران را ندارند

23 خرداد 1395 کد خبر : 988614374 | بازدید : 16207

صبح محلات_فرماندار محلات گفت: مدیرانی که از مصاحبه با رسانه‌ها امتناع می‌کنند جرات مصاحبه و مواجهه با رسانه‌ها را ندارند.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، اولین جلسه شورای روابط عمومی ادارات شهرستان محلات پیش از ظهر امروز با ریاست فرماندار محلات تشکیل و پیرامون وظیفه مسئول روابط عمومی و همچنین مشکلات اصحاب رسانه و خبرنگاران با مسئولین روابط عمومی و مدیران ادارات تبادل نظر شد.

 

 

سید احمد سجادی فرماندار شهرستان محلات پس از شنیدن سخنان و گلایه‌های تعدادی از خبرنگاران فعال شهرستان و پس از شنیدن سخنان تعدادی از مسئولین روابط عمومی ادارت، از افراد حاضر در جلسه که در ادارات مسئولیت روابط عمومی را بر عهده ندارند خواست سالن جلسات را ترک کنند.

 

در این جلسه که به واسطه انتشار نامه یک ماه قبل خبرنگاران و اصحاب رسانه‌ی شهرستان محلات در اعتراض به عدم همکاری مسئولین روابط عمومی و روسای ادارات شهرستان محلات با خبرنگاران و بایکوت خبری ادارات شهرستان از اهمیت خاصی برخوردار بود فرماندار محلات ضمن انتقاد از چند مسئولیتی بودن مسئولین روابط عمومی در ادارات گفت: همه ما باید با توجه به تعهدات و همچنین حقوق دریافتی به وظایف خود عمل کنیم و با توجه به چند مسئولیتی بودن اکثر حاضرین در جلسه در ادارات تابعه خود، در صورت عدم توان در پرداختن به تعهدات حوزه مسئولیتی بایستی از قبول مسئولیت امتناع کنیم.

 

فرماندار محلات با انتقاد از اداراتی که در ارائه گزارش عملکرد خود به مردم و رسانه‌ها کوتاهی می‌کنند بیان کرد: مسئولین روابط عمومی بحث اطلاع رسانی در خصوص خدمات خود به مردم را در دستور کار قرار دهند و با اعلام خدمات خود مردم را امیدوار کنند.

 

 

سجادی همچنین با انتقاد از عدم پاسخگویی مسئولین ادارات و روابط عمومی‌ها به انتقادات مطروحه از طرف خبرنگاران و رسانه‌ها گفت: انتقاد به یک اداره یعنی انتقاد به عملکر ما مسئولین که متاسفانه مسئولین روابط عمومی خود را ملز به پاسخگویی نمی‌دانند در حالی که همین پاسخگویی و معرفی کارهای انجام شده موجب ایجاد امید در جامعه خواهد شد.

 

وی همچنین افزود: مدیرانی که از مصاحبه با خبرنگاران طفره می‌روند جرات مصاحبه را ندارند و عدم مصاحبه آنها هیچ ارتباطی با استان ندارد و هیچ محدودیتی برای مصاحبه مسئولین شهرستانی وجود ندارد.

 

 

فرماندار شهرستان محلات در خاتمه خاطر نشان کرد: گاهی این عدم اطلاع رسانی فعالیت‌ها و خدمات به مردم به ضرر خود دستگاه اجرایی تمام می‌شود و مسئولین روابط عمومی پل ارتباطی مردم با مسئولین هستند.

 

 

انتهای پیام/ی

 

 
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, فرماندار محلات, مصاحبه مدیران, روابط عمومی ادارات, خبرنگاران, بایکوت خبری, محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *